reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisia - dokładnie o tym :tak: Mi cena też się nie podoba ale cóż :-p Może do stycznia chociaż ciutkę spadnie :-p A jak nie to mówi się trudno. W sumie prócz becikowego będziemy mieli oboje kasę z ubezpieczenia a i pewnie dziadki coś sypną a mój ojciec jak się Karola urodziła to dał na jej wydatki trzy tysiące więc starczy na wózek ze spora nawiązką :-D A w styczniu i tak nie będziemy pewnie wychodzić z małą więc może kupno wózka poczekać :tak:


Idę wywietrzyć mieszkanie bo zaraz mnie cofnie - jestem głodna a tu takie zapachy z kuchni :sorry: Emila już się bulwersować zaczyna :-D
W sumie racja becikowe + ubezpieczenie od malża + dziadkowie = GRACO SYMBIO:))))))
 
reklama
Zasadniczo to kasa z ubezpieczenia wystarczy na wózek :-D Bo ja też jestem u M ubezpieczona więc oboje dostaniemy kasę :tak: :-D
A reszta pójdzie na inne wydatki :tak: A te zawsze przy małym dziecku się znajdą niestety :-p
 
Marcepanek, ja ten wózek espiro widziałam na żywo i mnie się bardzo podoba. gdybym miała kupować to właśnie taki.
Niestety mnie wózek ukradli i już nie chcę kupować nowego, firmowego wózka. Dostaniemy od kolegi mojego męża. Nie wiem jaki i nie ważne to dla mnie. Mieszkam na 2 piętrze i nie dam rady nosić wózka na górę, więc im gorszy tym bezpieczniej go zostawiać na klatce. A spacerówki mam dwie + jedną parasolkę, więc mnie tak naprawdę potrzebny tylko głęboki na jakieś 6 m-cy.

Ale ten polecam. Wg mnie super.

Monisia, ja się spytałam ginka, czy mogę nosić Karola i powiedział, ze tak.
Czasem noszę jego z wózkiem, ale ja nie do zdarcia jestem i nie wiem czy daję siebie za dobry przykład.
Zawsze innym kobietom zalecam ostrożność, a sama... (szkoda gadać)


ja pieniądze z ubezpieczenia przeznaczę na szczepienia. Tak jak z Karolem.
 
Ostatnia edycja:
marta - no właśnie o takich wydatkach mówię :-D a przy Karoli na rota plus 5w1 trochę kasy poszło ale watro :tak: A pneumo i meningokoki miała za darmo więc chociaż tyle dobrego :tak: A wiem ze w przyszłym roku meningo i pneumo też będą darmowe więc super :tak: A ty szczepiłaś na tą ospę? Ja mieszkam na pierwszym ale mam takie towarzystwo na osiedlu że szkoda gadać więc siłą rzeczy wózek będę musiała wnosić na piętro wiec choć mi nie zależy na marce to takiego "no-name" o tak niskiej wadzę niestety nie kupię :sorry: bo nie ma :-p

monisia - o właśnie a propo noszenia - ja Karolę też czasami noszę ale bez przesady :tak: A jak już muszę to biorę ją na plecy, bo z przodu czy na biodro to już mi ciężko :-p Ale Karola waży 18 kg i już powoli zaczyna mnie to męczyć :-p Ale ja też dobrym przykładem nie jestem bo nie powinnam :-p
 
marylko jeśli będziesz miała taki na składzie w konkurencyjnej cenie to wiesz ;-)
Ale jak już to pewnie dopiero jak się urodzi dzidziol.
no akurat i z espiro i z jedo to moge troche opuścić nie dużo ale zawsze więc jak coś to wal śmiało :)
marta - to rzeczywiście nocna eskapada synka musiała fajnie wyglądać :-D Karola mi ostatnio gada przez sen :-D Też mam ubaw w nocy - tylko że raz się budzi od własnego gadania a raz nie i już przestaję się orientować kiedy jest przytomna a kiedy nie :-p

marylka - my sobie o graco pogadamy w styczniu :-D Bo u mnie w Kielcach niestety nie ma a cena na zamówienie jest kosmiczna - nawet w sklepie internetowym tyle nie życzą sobie za samą gondolę ze spacerówką :dry:

marcyś - dzień dobry :-)



A my wróciłyśmy ze spaceru - i mów babie żeby nie dźwigała to kupiłam na bazarach tyle że wózek chciało przeważyć :-p Ale jakoś wniosłam :-p Obiadek już zrobiony się piecze i za niedługo powinien być gotowy :-D Jak fajnie włączyć sobie robocika i nie bawić się w krojenie czegokolwiek :-D Oj leniwa się zaczynam robić :-p
kochana powiem szczeze że nie miałam na stanie żadnego graco - jakoś u mnie sie tak nie rzucają na ich wózki :) choć ponoć są świetne ale wiem że w hurtowni mają to jak przyjdzie co do czego to sie będe dowiadywać w jakiej cenie go moge mieć a jak będzie drogo no to co zagadam do producenta o nawiazanie współpracy no coś będziemy kombinowac :)
 
marylka - do stycznia jeszcze trochę :-D Najpierw muszę mieć kase na wózek a potem będę kombinowała :-D


Spadam obiad podawać bo mi zaraz Emila żołądek rozpruje :-p A i M zaraz będzie to trzeba powoli wyjmować :tak:
 
sol cześć ;-)
zapmarta fajny jest i naprawdę jeśli mi odbije to kupimy. Młody ma wózek z Anglii firmy Graco bo akurat jedyny czterokołowy jaki mi w miarę spasował ,w 2008r był szał na trójkołowce ,a ja jakoś nie mogę się do nich przemóc. Tyle ,że niestety ciężki to wózek i puki był tylko mały to ok ,ale teraz jak jestem w ciąży nie wyobrażam sobie ,aby się z nim taszczyć. A już tym bardziej po urodzeniu dzidzi...więc coraz więcej plusów mi przybywa by kupić nowy :-)
A kradzież wózka ,kurde co to się już nie dzieję.

Ale swoją drogą widzę często coś co mi mrozi krew w żyłach. Kobieta zostawia niemowlę przed sklepem i idzie robić przez 15minut zakupy...albo co dla mnie było najbardziej szokujące to jak para nie wiem czy małżeństwo weszli do sklepu tzn najpierw ona ,a facet stał z niemowlakiem w wózku. Potem ku mojemu zdziwieniu wszedł do sklepu ,a dziecko zostawił...Tyle się słyszy o porwaniach dzieci ,a tak naprawdę ludzie sami stwarzają sytuacje sprzyjające ku temu.
 
Ostatnia edycja:
marta - no właśnie o takich wydatkach mówię :-D a przy Karoli na rota plus 5w1 trochę kasy poszło ale watro :tak: A pneumo i meningokoki miała za darmo więc chociaż tyle dobrego :tak: A wiem ze w przyszłym roku meningo i pneumo też będą darmowe więc super :tak: A ty szczepiłaś na tą ospę? Ja mieszkam na pierwszym ale mam takie towarzystwo na osiedlu że szkoda gadać więc siłą rzeczy wózek będę musiała wnosić na piętro wiec choć mi nie zależy na marce to takiego "no-name" o tak niskiej wadzę niestety nie kupię :sorry: bo nie ma :-p

hejka dziewczyny
wpadlam zobaczyc co u Was
dzis bylam z mala w przychodni na szczepieniu
wlasnie 6w 1 ja szczepilismy i na rota

Sol jak to mialas za free pneumo i meningokoki
jak to zrobiliscie
 
no z tym dźwiganie to wszystko w granicach rozsądku chyba :) ja tez jak musze to podniose bo przecież nie powiem babce z większym brzuchem sama sobie sięgnij fotelik bo ja nie moge :) ale już poprzestawiałam tak że np podnosze z parapetu i nie musze wchodzić na krzesło zeby sięgnąć a potem go tam wsadzić a i wanienek nie podnosze wszystkich na raz -jak to robiłam do tej pory tylko po 3-4 czym doprowadzam do nerwówó przyszłych tatusiów io sami ściągają żeby było szybciej :)

a właśnie co do szczepień to ja sie wogule nie orjentuje a też jestem zdania że lepiej zaszczepić niż potem płakać ale wiem też że nie ma sensu na wszystko więc pewno będe prosiła Was o rade w swoim czasie :)

a ja jestem bezbłędna wy oglądacie wózki a ja wakacje z dziećmi hahahahahahaha

Marta hej hej hello :) pozdrowionka dla synków :)
 
reklama
Co do szczepień jakaś moda wśród gwiazd jest by tego nie robić...a ja to młodego ciężko bo ciężko zaszczepiłam na wszystko co powinien mieć. Bo w Anglii nie szczepią na gruźlice ,a jak przylecieliśmy miał już 4miesiące i był kłopot ,ale się udało. I płaciliśmy za wszystkie tzn kupowaliśmy w aptece ,nie by było to wymagane ,ale stwierdziliśmy ,że lepiej kupić porządne niż później miały by być problemy. W rodzinie Toma któraś ciotka zaszczepiła syna normalną szczepionką z przychodni tej gorszej jakości i może to przypadek ,ale dziecko z żywego malucha stało się autystycznym cichym zamkniętym w sobie warzywem. Przeraża mnie to i tym razem również zainwestujemy w szczepienia bo sądzę ,że warto. I nie ma co oszczędzać na zdrowiu dziecka.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry