reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mnie zastanawia jaki czas po odstawieniu tabsów mozna już bezpiecznie się zacząc starac? sama nie jestem pewna kiedy dokładnie zaczne już staranka, może tak za dwa miesiące.. żeby upewnić się co do tej decyzji i psychicznie się przygotować :p
 
reklama
Czy na staraczkach zostały jeszcze jakies staraczki???? Bo widze tylko ciężarówki???
no wlaśnie-zostaly ?????????? Wisieńka- MAM to samo;-)
cześć dziewczyny, ja być może tutaj na całośc zagoszczę bo jestem prawie całkowicie juz zdecydowana na trzecie dziecko :) jeszcze tylko wizyta u lekarza ma mi wszystko powiedzieć czy teraz można zacząć się starać. mam już dwójkę synków 2 i 7 lat. aktualnie jestem jeszcze na tabletkach, ale pewnie już niedługo odłożę. mam 30 lat więc czas goni :p
EM_X- czesc,ja mam 31 lat i tez walcze o 3 dziecko:tak:rozgość sie !!!
Hej!Ja też staram się o drugie dziecko...Niedawno straciłam dwa aniołki ale się niepoddaje i mam nadzieje że mi się uda.Mam 30-lat i też mnie czas goni...
RENIA- powodzenia w staraniach :-)
mnie zastanawia jaki czas po odstawieniu tabsów mozna już bezpiecznie się zacząc starac? sama nie jestem pewna kiedy dokładnie zaczne już staranka, może tak za dwa miesiące.. żeby upewnić się co do tej decyzji i psychicznie się przygotować :p
EM_X- ja dzialalam od razu po odstawieniu-teraz sa takie tabletki ,ktore pozwalaja na starania zaraz po odstawieniu;-)poczekaj do wizyty i do dziela;-):tak:

witam pozostale babeczki-wlecialam na chwile-pol dnia na powietrzu z dziecmi:baffled::baffled:padam:-p
 
Pozdrawiam popołudniowo ;) Wczoraj świętowałam z przyjaciółmi urodziny było fantastycznie;) Dziś odpoczywam.
Witam serdecznie nowe staraczki. Faktycznie co raz nas mniej, wiele ma już swoje fasolki;)
 
Witam Kochane!!!!
Ja od dzisiaj do środy zostaje slomiana wdową - męzus jedzie na szkolenie...:-:)-:)-(
Ja z Zuza przeprowadzamy sie na ten czas do moich rodziców, ale neta zabieram ze soba, więc bedziemy w kontakcie:-p
Witam nowe staraczki i przesyłam &&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~!!!!!!
A dla naszych "starych" staraczek podwójna porcja &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
Ja juz wróciłam. Teraz po spieciu z Polem dochodze do siebie.
monisia witaj :-)
mama pisałam em, ze ty tu tez jestes i na pewno sie ucieszysz, ze jest tez nowa potrójna mama no i nowe staraczki. Razem raźniej.:-)
em mama ma rację, można przy tych nowych od razu zaczynać staranka. Więc ruszaj do gina i do dzieła
misia witaj
Renia witam kolejną trzydziestke, mam nadzieję, ze często z nami popiszesz i, ze pójdzie nam razem szybciej, w grupie siła.:-)
Elu jak tam nasze foteczki, wrzucisz coś na grupę??:tak:
 
WISIEŃKA- wiem ,doczytalam,ze pisalas EM_X o mnie :) pewnie,ze sie ciesz ,ze bedzie kolejna po3na mama bo bedzie razniej i fajnie,ze nowe staraczki dolączaja i to 30 :)
tak jak my :)

MONISIA- witaj :)zycze ,zeby do środy szybko zlecialo :)
MUSIA- a na czym to w kinie byliscie???my chcemy isc za tydzien na sluby pamienskie-obsada super!
 
WISIEŃKA- wiem ,doczytalam,ze pisalas EM_X o mnie :) pewnie,ze sie ciesz ,ze bedzie kolejna po3na mama bo bedzie razniej i fajnie,ze nowe staraczki dolączaja i to 30 :)
tak jak my :)

MONISIA- witaj :)zycze ,zeby do środy szybko zlecialo :)
MUSIA- a na czym to w kinie byliscie???my chcemy isc za tydzien na sluby pamienskie-obsada super!
Kochana jak sie czujesz??? Jak samopoczucie???? Dobrze ze znów troche tu zagladasz, bo bez ciebie to smutno....!!!!!
 
reklama
mama ja dzis patrzyłam na bilbord z slubami i chyba tez sie wybiorę ale z jakąs psiapsiuła jak Pol będzie w szkole za tydzień. Jakbym była w Poz to bym sie romantycznie do was jako trzecie koło dołaczyła:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry