reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jestem w ciążyyyy !!!!!!!

GRATULACJE :-D

maryla - wiem, ale czasami mnie takie smutki dopadają :sorry: M jest cudowny i czasami mam wrażenie że powinien dostawać to co najlepsze od życia a nie marudzącą i narzekającą na kręgosłup żonę :-( Ale nie ważne :sorry: A babunię też mam cudowną - przynajmniej tą ze strony mamy - wczoraj dostałam od niej krokieciki - pychotka :-D A już mam zapowiedziane że na święta dostanę całą michę pierożków :tak: :-D Ostatnio mama mi przyniosła od niej gołąbki - Karoli aż się uszy trzęsły :-p :-D Ale moja babcia to ma powera bo w sumie ma już na świecie 5 wnucząt i 4 prawnucząt i piąte w drodze w moim brzuszku :tak: A jak się dowiedziała że mała będzie nosiła imię po niej to bardzo się ucieszyła i nieskromnie powiedziała "No a Emilki to bardzo fajne dziewczynki są" :-D Najukochańsza babcia pod słońcem :tak:

maran - gratki córeczki :tak:

mama - kobitko - dziewczyny mają rację - masz jeszcze sporo czasu :tak: A o IUI na razie nie wspominaj bo to ostateczność :tak: Ja wiem że będziesz miała to trzecie dzieciątko i niedługo te teksty będą tylko śmiesznym wspomnieniem :tak: Wierzę że będzie dobrze - a jeśli trzeba to będę wierzyć i za Ciebie :tak: A tymczasem ślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i mam nadzieję ze się nimi zarazisz na najbliższe 9 miesięcy :tak: :-) A siły przesyłam tyle ile mogę chociaż dzisiaj to już raczej resztki :sorry:

Kinga - ty w moim wieku jesteś babo :-D ale ja pierwsze maleństwo straciłam bardzo młodo i od tamtej pory się starałam urodzić zdrowe dzieciątko. Zanim się udało z Karolą minęło 5 lat. Może i byłam małolata i śmiesznie to brzmi ale ja mając 15 lat dowiedziałam się ze łatwo nie będzie - szkoda że te słowa były prorocze :-( A po pierwszej stracie zapragnęłam dziecka bardziej niż czegokolwiek i miałam gdzieś czy będzie miało tatę (moi starzy po rozwodzie więc straciłam wiarę w trwałe związki) albo czy będę pełnoletnia. Ale wreszcie się udało a teraz czekam na drugie :tak: Cuda się zdarzają :tak:

Wisieńka - ja też na weekend się nie wybieram a wręcz jutro siedzę z nogami w górze więc :-D A masz dla kogo być silna - choćby dla syna :tak: A ja ciągle trzymam kciuki za ciebie i mamę więc musi się udać :tak:

sorbuś - gratki córci :-D Co to - przewaga bab nam się szykuje :-D



Niedawno wróciłyśmy z Karolą z naszego małego spaceru :-p Najpierw byłyśmy u mojej mamy w pracy, potem pojechałyśmy na zakupy do Reala i wróciłyśmy z kupą zakupów po 13 - dobrze ze nas teściowa z powrotem przywiozła bo bym się nigdy nie zabrała :no: Zjadłyśmy krokieciki i poleciałyśmy do mojej mamy do domciu na spacer - a potem do parku karmić kaczki i do domu. Karola padła pod domem i spała pół godziny od 17.15 :no: A potem że miała bardzo zły nastrój dostała nurofen bo główka bolała i poszliśmy jeszcze do tesco na zakupy żeby się jej buzia rozpogodziła :tak: nie wzięłam tylko pod uwagę godziny i tego ze będą mega kolejki - jakież było moje zdumienie jak dwie osoby mnie przepuściły bo miałam tylko nutelle i bułeczki maślane dla małej a ona z M siedzieli przy automacie z konikiem. Miły gest zważywszy że nikt inny by nie puścił przy takich kolejkach ciężarnej :no: Tym bardziej mnie to ucieszyło że kręgosłup mi już zdechł na dzień dzisiejszy a jutro to chyba zakwasy będę męczyła po takim maratonie :no: Idę zaraz dopaść wyro i książkę bo fizycznie wysiadłam :-p
 
JOSEPHINE- dzieki kochana,no pije i juz mi w glowie szumi :)) jak niewiele trzeba-tak żadko ostatnio pilam alkohol -bo hormony-ze niewiele mi potrzeba ,zeby być na bani :):):))
 
mama - też bym się napiła a nie ma jak :dry: :-p A łyczek czerwonego wina by mi się przydał na rozluźnienie :-D :-D
 
mama : i dobrze :) ekonomicznie, a skutek jest hihi
ja tez sie odzwyczailam
przedwczoraj byl kolega na kolacji, posiedzielismy do 23h30 przy winku
tylko tak wyszlo, ze kolega wypil pol lampki, maz niecale dwie a ja reszte butelki :) ale wczoraj bylam w takiej formie, ze
bez kija nie podchodz :) ale raz na jakis czas mozna ;)
 
Kochane moje dziękuję wam za kciukasy i gratulacje
Jestem mega szczęśliwa - dzidziuś zdrowiuśki i na dodatek córcia tak jak marzyłam - naprawdę nie mogę uwierzyć w nadmiar szczęścia - przesyłam wam zatem fluidki szczęścia &&&&&&&&&&&&&
USg było super dokładne( trwało sporo ponad godzinę), Pan doktor zrobił pomiary wszystkiego praktycznie i wszystko prawidłowe, mam to na piśmie nawet :-D

Nie narobiłam dokładnie bo jutro o 11 już na wesele wyruszamy więc dzis masa załatwiania i padam na ryjek - zamelduje się w niedzielę wieczorkiem - trzymajcie się cieplutko
 
reklama
mama ale Tobie dobrze z tym szampankiem :-) pij, bo mam nadzieje że już w przyszłym miesiącu nie będziesz mogła;-) i tam od razu patologia, przecież z kumpelami tu jesteś więc nie tak sama. ja się z Tobą "tryknę " ale herbatką :-)

Sol a zobacz co kraj to obyczaj z tym winkiem w ciąży w Polsce kategoryczne nie, a we Francji to nawet mówią że zdrowo się napić lampkę winka:-)co kraj to obyczaj:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry