reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelisnka cózkochana ja ci mimo wszystko życze tych dobrych objawów , nie tych co cie martwią. Niech ustąpią po 12 tygodniu a ty rozpromieniejesz jak Twoje oczy.
mama dzieki kochana, trzymamy sie razem i razem ciązymy, umowa to umowa. Ja sie biorę w garśc i umyje gary. Ciumkam cie wspierająco
marylciu mysle, ze damy rade z kuzynka, czasem trzeba się wyluzować
 
reklama
Uciekam Kobiałęczki...
Muszę czymś się zająć, bo oszaleję...brzuch mnie cały czas boli i krzyż...niepokoję się, bo bóle czasem sie nasilają...staram się myśleć pozytywnie i wierzyć w siłę mojego Kruszka, ale TO jest silniejsze...
Buziolki kochane i dzięki za wsio :-)
 
mamcia ja to Cie tylko mocno utule i otaczam pozytywnymi myślami no i Ciebie wisienko też :*
jsorbek no to mamy po 2 babeczki :) bedą razem sie bawiły a później na kosmetyki zbankrutujemy... tak to widze hehehe...
 
Sorbeńku mój kochany cieszę się, ze Patrycja bedzie w Twoich ramionkach się tulic. Gratuluję kochana
hehe marylka mam nadzieję, ze nie skończy sie mega kacem:-)No cóz ale to byłby ostatni kac na kolejne 2 lata bo ciąza i karmienie...:-p
 
Uciekam Kobiałęczki...
Muszę czymś się zająć, bo oszaleję...brzuch mnie cały czas boli i krzyż...niepokoję się, bo bóle czasem sie nasilają...staram się myśleć pozytywnie i wierzyć w siłę mojego Kruszka, ale TO jest silniejsze...
Buziolki kochane i dzięki za wsio :-)
kochana a moze uda sie jakoś tą wizyte załatwić na jutro albo iść do innego jutro tak dla Twojego spokoju co ????

wisienka to niech będzie ten kac jutro go odeśpisz dzień ci szybciej zleci i będziesz miała co wspominac przez te 2 lata :)

kurna chyba chce mi sie jednak słodkiego :( po drodze do domu zapoluje na coś w sklepie :) hihihi
 
EWELA- lec sie polozyć kochana:)
WISIEŃKA- wiesz co ja dzis walne patologie z Toba-mam szampana i spirytus-taki "domowy":-DTomi dostal od kolegi-mysle ,ze zaczne od szampana:tak::-):-)

MARAN- gratuluje coreczki-no to masz babiniec w domu;-)i dziekuje za utulenie-mowie Ci cięzko czasami....
 
marylka a kup sobie kochana nie żałuj
Ewela odpoczywaj i trzymam &&&&&&&7
mama ajajaaj a mówił Pol to pojedz do Krzysi w odwiedziny o to by sie działo, a ja głupia, ze za daleko....
 
WISIEŃKA- no widzisz-gdybys przyjechala to by sie dzialo-a spac jest gdzie:tak:;-)wiec jak kiedy Pol jeszcze wyjedzie to pakuj alkohol i przyjezdzaj:tak::-D:-D

chwila-......jakie spanie przeciez my bysmy gadaly 24 h:tak::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hej wszystkim!

Maran, Sorbus - gratuluje coreczek!
Createdbylove - gratuluje dwoch kresek!

Witam was wszystkie i pozdrawiam! U mnie dol jak 150 dzis... :-:)-( Moze to pogoda? Bo leje juz ktorys dzien... 3 dc, @ sie wlecze, albo ja mam takie wrazenie moze. Obfita jak cholera, do tego skrzepy i okropny bol brzucha - nigdy tak nie mialam przedtem! :confused::baffled:

Ufff, jeszcze 2 h w pracy. Ledwo dzis stoje po wczorajszej harowie... :nerd::baffled:

No i jeszcze snilo mi sie, ze urodzilam dzidzie - chorego wczesniaka! Mowie Wam, taki realistyczny sen!!! :szok:

Krzysia, Wisienka - buziaki kochane!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry