reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć wszystkim,

przepraszam, że tylko o sobie, ale muszę poogarniać wszystko w pracy, bo zaległości piętrzą mi się na biurku...

byłam wczoraj na usg, jestem w szoku bo dzidzia większa o dwa tygodnie niż wychodzi, tzn wszystkie obwody: główki, brzuszka i kl. piersiowej wskazują na 22 -23 tydzień, więc jest szansa, że dzieciątko się urodzi z dobrą masą urodzeniową. Oby tak było do końca !!!!

Nie chciała przepowiedzieć płci, bo mały wiercipięta nie pozwalał na to, ale popukała, posprawdzała i orzekła na 90 % chłopaka. Pewnie ma rację, bo takie mnie przeczucia trzymają, jednakże ostatecznej wersji nie ma, choć 90% to bardzo duże wskazanie.

najważniejsze, że zdrowe maleństwo i brykało sobie...

pozdrawiam was babeczki i ściskam każdą z osobna.
 
reklama
Witam sie porannie:happy:
Ja przed chwila wstałam zaraz musze sie wykapac i coś zjeść:happy: A mam ochotke na tosty z dżemem:happy: Ktoś ma ochote??:-p

Sol głowa do góry!! A popłakać czasem trzeba... Rozumiem Cie bo też tak czasem mam...

Szcześliwa trzymam mocno kciuki za jutrzejsze usg &&&&&&&&&&&&&&&&&& a dokładnie za chłopaka tak?? :-p

Wisieńka przykro mi ale głowa do góry nastepnym razem sie uda!! Już nie długo bedzie fasolka!!!

Jaewa ja ostatnio jak wyszłam na miasto też musiałam parasolke kupować taka pogoda była. No ja planuje sie umówić na 24 ale zobaczymy czy mi sie uda...

josephine u mnie też pochmurnie. O 15 mam egzamin...:no:
 
monia - bo zobaczę się z M dopiero w piątek po 11 jak przyjedzie :-(

marta - to dobrze że maluszek rośnie zdrowo :-)


My po wizycie. Karola grzeczna nawet ale mi nerwy dzisiaj zaczynają puszczać. Antybiotyk nie zmieniony bo nie gorączkuje a jeszcze z 10 skróciła do 7 dni i kontrolny posiew. Zapomniałam tylko spytać czy i jak mogę się ja zarazić :-(
A mam wszystko już w du..
Miłego dnia.
 
Ha ha dobra wiadomośc:))
Nie będziemy spać w tym Poznaniu:)) Więc czeka mnie tylko jazda z tą dyrektorką:) I do tego ten kolega będzie więc do się wytrzymać:))
no widzisz czyli wcale nie będzie tak źle jak by sie wczoraj wydawało :)
monia - bo zobaczę się z M dopiero w piątek po 11 jak przyjedzie :-(

marta - to dobrze że maluszek rośnie zdrowo :-)


My po wizycie. Karola grzeczna nawet ale mi nerwy dzisiaj zaczynają puszczać. Antybiotyk nie zmieniony bo nie gorączkuje a jeszcze z 10 skróciła do 7 dni i kontrolny posiew. Zapomniałam tylko spytać czy i jak mogę się ja zarazić :-(
A mam wszystko już w du..
Miłego dnia.
ty mi tu nie szalej kobiecinko i trzy głębokie wdechy :) będzie dobrze i super że KLarola grzeczna :)

Zizi mam nadzieje że uda Ci sie :) w tym m-cu
 
Cześć Dziewczynki!

SOL nie płacz bo dzidzia też smutna będzie, jesteś z Karolcią, a czas do pt szybko zleci :-)

Misia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za egzamin, żebyś zdała, a z czego to masz egz?

Martus super że u Ciebie wszystko w porządku i że dzieciątko zdrowe i rozbrykane :-)

Zizi nie martw się, na Ciebie też przyjdzie pora, na pewno, może "zarazisz" się od kumpeli i też będziesz miała fasolkę

Szczęśliwa życzę Ci żebyś jutro zobaczyła płeć dzidziusia i oby to był synuś tak jak tego chcesz

Monia ale fajnie, że nie musisz spać z szefową, jak jest wredna to tylko byś sie denerowała całą noc, a tak to spoko, te pare godzin wytrzymasz, a moze taki wspólny wyjazd zmieni ja i już będzie miła dla Ciebie

Marylka dużego utargu Ci życzę i żeby @ nie przyszła :tak:

Josephine witaj, miłego spacerku, ale fajnie że mieszkasz w Paryzu :-)

Ewcia, jest w Polsce Falvit i jest on w gabinetach, przynajmniej u mojego gin reklamowany ale ja brałam Prenatal w pierwszej ciąży
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pszczółka dzieki no bardz bardzo bym sie cieszyła gdyby nie przyszła ale to sie okaże nic tylko czekać mi pozostaje :)
 
marylka - po prostu mam doła :-( Nie lubię jak M wyjeżdża a jak na 3 dni to już zupełnie :no: dwa się z trudem wytrzymuje a tu trzy mu przywalili :-( Do piątku do 11 będę sama z Karolą. Dobrze ze moja mama ma wpaść to się Karola nie będzie nudziła bardzo bo innego dziecka do niej nie zaproszę ze względu na to Coli :-( Obie będziemy marudziły :-( Dobrze ze potem do poniedziałku M ma jeszcze urlop i dopiero w poniedziałek pójdzie na rano już do Kielc :-(

Idę nie będę wam smęcić - zajmę się czymś w domu to może nie przeryczę całego dnia :-(
 
Witajcie. :*

Termin do neurologa mam dopiero na 23.09., wcześniej się nie dało... A teraz próbuję się zarejestrować na USG genetyczne, testu PaPPa zdecydowałam, że nie robię. Jak myślicie, dobrze postanowiłam...?

Wisieńka - wiesz, że póki @ nie ma, jest nadzieja... Życzę, żeby test był wadliwy. :*

Mary-beth - zdrówka! :*

Zapmarta - no to bardzo pozytywne wieści po USG. :D

Misia
- powodzenia na egzaminie. :)

Mnie dziś głowa pęka. Idę teraz na małe zakupy. Dobrego dnia. :)
 
Sol warjatko nie smęcisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a że tęsknisz wierze masz prawo tesknić i mieć dołka ale wiesz co jest najlepsze ze po tych smutach i dołkach zawsze przychodzi usmiech :)

a ja w tym m-cu warjuje jak nigdy :(
nigdy nie miałam objawów @ ani nic mnie nie bolało ani nic ja nie wiem co to pms - jak mnie coś bolało ty tylko w pierwszym i drugim dniu @ lekko zakuło w jajniku i zaraz był spokój :) a tu czoraj mnie coś zakuło własnie przed chwilą ale tak dziwnie bo po środku ale dosłownie przez sekunde a ja siedzie i rozmyślam
 
reklama
Marylka trzymam &&&&&&&&&&&&& aby to była dzidzia. Ja też po odstawieniu tabletek nie miałam żadnych bóli a teraz miałam i wiedziałam, że coś nie halo a to dzidzia:happy:

Sol chodź tu troche po zamulaj z nami:happy::happy::happy: i nie smuć bo dzidzia smutna razem z Tobą:crazy:

Pszczółka egzamin z prawa cywilnego ale cieniutko to widze i coś czuje, ż kolejna poprawka bedzie... Cieżko mi w ogóle przejść przez te egzaminy teraz nie wiem czemu:-:)-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry