reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maryla- ja jeszcze przed chwilką widziałam brzusio Sol, ale na której str, to nie pamiętam:no:

Mama
- nie wiem do kiedy albo wyleciało mi z głowy...:zawstydzona/y:


Właśnie skończyłam obrazy dawać do filmiku...
Jeszcze co nieco ponapisuję i będzie koniec...
 
reklama
musia -moj humor dzis [FONT=&quot]
e055.gif
[/FONT]
daj znac po wizycie

DOROTKA- dziekuje kochana za ~~~~~ja trzymam &&&&&& za Twoj porod-zeby poszlo szybko i ,zebys juz niedlugo tulila swoja kruszynke!!!moze wysle Ci a PW moj nr tel i jak juz urodzisz dasz znac a ja przekaze dziewczynom???
 
dzien dobry

melduje ze jeszcze chodze
ide dzis ostatni dzien do pracy przed macierzynskim

dla moich slodkich staraczek moze juz ostatnie fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

milego dnia dziewczyny
fajnie że sie tak dobrze czujesz i że tak długo mogłaś pracować - nie każdemu jest to dane też bym tak chciała
 
mama to zrozumiałe, taka przykra wiadomość....:no::no: Ale masz tutaj nas i my będziemy cie wspierać.:tak: A tomi juz wie? Powiedziałaś mu? Wizyte mam na 14, dam znać jak będe wszystkojuż wiedziała.:tak::tak:

ewcia rozumiem
 
maggy, mama - mi przy Karoli poszło i w bok i do przodu więc miałam też mniejszy brzuszek a teraz patrząc od przodu dalej mam niezłą talię ale piłeczkę z przodu :-D Czuję dokładnie jak mi isę macica układa a poszła wyraźnie do przodu i wypycha pod pępkiem :-D

marylka - na 3715 :-p



Ja już byłam w piekarni, śniadanko zjedzone, zabieram się za porządki :-D Wrócę później :-)
 
musia -moj humor dzis [FONT=&quot]
e055.gif
[/FONT]
daj znac po wizycie

DOROTKA- dziekuje kochana za ~~~~~ja trzymam &&&&&& za Twoj porod-zeby poszlo szybko i ,zebys juz niedlugo tulila swoja kruszynke!!!moze wysle Ci a PW moj nr tel i jak juz urodzisz dasz znac a ja przekaze dziewczynom???

oki
to mozemy sie jak najbardziej wymienic
a fluidki jeszcze daje
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
zjadło mi post, wrrr

to trudno, będzie skrót.

mama, wytrzyj łezki. Napewno będzie miło jak przyjadą znajomi. Czasem tak jest, że sprawdzają się lepiej jak rodzina.

sol, maggy - piękne brzuszki :)

Maranka, jak nocka ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry