reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bunia 23 to jeszcze bardzo młoda dooopa ;-) A co jak się ma powyżej 30-tki można na dyskotekach i klubach robić? Ewentulanie zostaje pub i to taki gdzie jest minimalny limit wchodzących - od 21 lat ;-) Albo grille z przyjaciółmi, hehehe, lub spływ kajakowy.

Marcepanku mojej koleżance gin przepisał jakiś lek robiony w aptece, nie gotowy. Podobno pomaga, bo rzygała jak kot, ale do leku i tak dodaje sobie ciasteczka imbirowe i migdały, dopiero w takim komplecie da się żyć.
 
reklama
hej dziewczyny
Ja tylko na chwilę bo niestety ale urlop się skończył i czas wrócić do pracy:(
Nie długo się zbieram a tak bardzo mi się nie chce:-/

Nie jestem w stanie was nadrobić więc wybaczcie...
Pozdrawiam was mocno:)
 
ale mi Bambucza fajny kawał zapodała!!!

już wam piszę:

Morderca skazany na 25 lat wiezienia, ucieka. Włamuje się do pewnego domu, gdzie zastaje młodą parę podczas wieczornych igraszek. Bandyta przywiązuje mężczyznę do krzesła i zostawia w kącie pokoju, po czym rzuca kobietę na łóżko. Przez chwilę całuje jej szyję, po czym wybiega.
W tym momencie związany chłopak podpełza do dziewczyny i mówi:
- Kochanie, ten facet to bandyta, od lat nie widział kobiety, będzie się na tobie wyżywal seksualnie, ale bądź dzielna, od tego zależy nasze zycie. Pozwol mu zrobić wszystko na co ma ochotę i udawaj że ci się podoba. Widziałem jak całował twoją szyję.
- Ależ skarbie - przerywa kobieta. - On nie całował mojej szyi, tylko mi szeptał do ucha!
- Co ci szeptał?
- Pytał, gdzie trzymamy wazelinę. Bądź DZIELNY, KOCHANIE!

i jeszcze jeden- ale mi z nią wesoło!!!

Rozmawiają dwie blondynki:
- Wiesz co? Bardzo kocham naturę...
- To dziwne... Po tym co z tobą zrobiła?

nie mogę, przy niej to normalnie za parę dni będe miała płaski brzuch, bo tak się śmieję, że ją trzasnę za chwilę. siedzi pipka przede mną i głupie miny robi i mówi dziecięcym głosem: "a cio pani lobi? a ciemu tak? a dlaciego?" a za chwilkę takim basem "co lalka, napijesz się piwa?". nie moge normalnie. takie glosy to jej specjalność. wogóle to my się znamy z teatru jak miałyśmy po 15 lat, więc obie jesteśmy nieźle szurnięte. zawsze na wyjazdach robiłyśmy razem największą wiochę, to sobie wyobraźcie co się dzieje teraz jak mamy dowody i możemy więcej
 
Mama- pewnie, że nadrobimy :))))

Marcepanku- ojj, nie zazdroszczę... :((

Marylka- wysłałam Ci wiadomość na nk :)))

Buniu- najważniejsze, że Ci dobrze :))) super, że masz taką kumpelę :))))


Jestem pełna, wcięłam 3 talerze zupy:zawstydzona/y::-p no co poradzę, że K. ugotował wczoraj moją ulubioną:-) a że zostało, to nie musiałam gotować:rofl2::rofl2:
Dobrze, że nie mam wagi w domu, bo chyba bym nie przeżyła:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Bunia 23 to jeszcze bardzo młoda dooopa ;-) A co jak się ma powyżej 30-tki można na dyskotekach i klubach robić? Ewentulanie zostaje pub i to taki gdzie jest minimalny limit wchodzących - od 21 lat ;-) Albo grille z przyjaciółmi, hehehe, lub spływ kajakowy.

to idźcie na dansing- łoj didi łoj didi i hej sokoły!! ja lubię takie imprezy. nie lubię techno, słucham mocniejszego rocka, ale jak towarzystwo dopisuje, to się człowiek bawi. no a w tą sobotę to będzie balowanie, że hej. pozwiedzamy kluby, do których właśnie nie wpuszczają poniżej 21 lat. no to się będzie działo

Dobrze, że nie mam wagi w domu, bo chyba bym nie przeżyła:baffled:

ja to bym musiała mieć taką wagę, co w zoo mają- bo taka zwyła łazienkowa ma za małą skalę
 
to idźcie na dansing- łoj didi łoj didi i hej sokoły!! ja lubię takie imprezy. nie lubię techno, słucham mocniejszego rocka, ale jak towarzystwo dopisuje, to się człowiek bawi. no a w tą sobotę to będzie balowanie, że hej. pozwiedzamy kluby, do których właśnie nie wpuszczają poniżej 21 lat. no to się będzie działo



ja to bym musiała mieć taką wagę, co w zoo mają- bo taka zwyła łazienkowa ma za małą skalę



oj Buniu, Buniu Ty to potrafisz człowieka pocieszyć:-D:-D:-D :*
 
Bunia ratunku, na dansingi to moi rodzice chodzili nie ja :-D:-D Ja dla odmiany jestem pokolenie techno, rap i hip-hop, zupełnie inne klimaty :-D

To jednak wolę grilla nad morzem z grupą znajomych :rofl2:
 
Mama- pewnie, że nadrobimy :))))

Marcepanku- ojj, nie zazdroszczę... :((

Marylka- wysłałam Ci wiadomość na nk :)))

Buniu- najważniejsze, że Ci dobrze :))) super, że masz taką kumpelę :))))


Jestem pełna, wcięłam 3 talerze zupy:zawstydzona/y::-p no co poradzę, że K. ugotował wczoraj moją ulubioną:-) a że zostało, to nie musiałam gotować:rofl2::rofl2:
Dobrze, że nie mam wagi w domu, bo chyba bym nie przeżyła:baffled:
za sekund pięc sie zaloguje :):):):)
 
reklama
BUNIA- dobre te kawaly!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-Dfajnie,ze wrocilas to sie posmiejemy!!!Ty masz tyle pozytywnej energii:tak:

EWCIA- najwyrazniej zupka byla smaczna skoro 3 talerze wsunelaś:tak:;-)smacznego!!

MARYLKA- jak tam &&&& pomogly-sa klienci???
AGNIESZKA- witaj i milej pracy po urlopie!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry