reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć dziewczynki. Długo nie pisałam tutaj ale ciężko za Wami nadążyć...
W poniedziałek byłam na USG i bobasek ma 6 cm i wszystko jest ok.
Właśnie skończył się Miśkowi urlop i spowrotem siedzimy w domciu. Spędziliśmy trochę czasu nad jeziorem, tradycyjnie odwiedziliśmy też morze. Szkoda że tak szybko urlop zleciał...
Idę trochę Was poczytać bo nie wiem nawet co u Was slychac...
Buziaki :)
 
Ja również gratuluję i najważniejsze że wszystko jest ok. Jakoś długo czasu do następnego usg ? Sama to ustalasz czy lekarz ? A badanie 3D też sobie robisz ?

Jadzia ja mieszkam w Irlandii i tu jest nieco inny system opieki na ciężarnymi no i tu robią USG pierwsze w 12 tygodniu a kolejne ok. 20-22 tygodnia. Jak bedziemy w Polsce we wrześniu to sobie pójde prywatnie i zrobie takie dokładne połówkowe dla siebie i własnego spokoju :)

dziewczyny dziekuje za miłe słowa... jestem szczęśliwa, że wszystko dobrze...
 
Kasienka- najgorsze jest to,że nie chce sie nastawiać, ale nie umiem:zawstydzona/y:to trudne niemysleć, że sie jest w ciąży jak sie tak bardzo chce, a jakieś objawy się dostrzega - tzn. organizm zachowuje się inaczej niż zwykle, ale to normalne przed @....
 
ewcia moje gratki :-)

monisia tez cie rozumiem.. tez sie nastawialam na pozytyw ale realia sprowadzily mnie na ziemie... poczekam cierpliwie na okres, a moze polecicie mi cos na uregulowanie okresu? co zazwyczaj bralyscie ?

I obiecuję się poprawić i zacząć edytować posty!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zanka - a mówiłam, ze bedzie ochrzan od sol-i ;-)
Dobrze dobrze - jak trzeba to można postraszyć :-D

Sol- witaj, ja przestrzegam Regulaminu odkąd dostałam od Ciebie po uszach;-)
kalamandynko - a po co drugi raz robisz badanie na grupę krwi? Przecież masz chyba wyniki z pierwszej ciąży nie? na toxo jeśli robiłaś i wyszło że przechodziłaś to też nie musisz powtarzać. To bardzo miło mi to słyszeć bo:

kasieńka dostanie po łepku za nie edytowanie postów tylko pisanie jednego pod drugim :tak: - proszę sobie wziąć do serca :tak:

ewelina - a ja na toxo nie robiłam bo jak miałam 17 lat to się dowiedziałam że właśnie sobie ją przechodzę a po kilku miesiącach okazało się ze już po krzyku :-) Po za tym później miałam robione wszelkie badania jak oddawałam krew i wyszły mi przeciwciała więc przed ciążą z Karolą już nie robiłam bo i po co :-p I w sumie przy Karoli raz robiłam tylko morfologię i dwa razy przeciwciała bo mamy konflikt a teraz póki co tylko morfologię, cukier i mocz - za dwa tygodnie idę na przeciwciała bo i ryzyko większe ale obiecałam sobie że znowu poproszę męża o pomoc bo nie uśmiecha mi się czekać w taką pogodę w laboratorium gdzie żadna stetryczała babcia cię nie przepuści tylko pójdę sobie do szpitala, dziewczyny z M oddziału mi pobiorą a M zaniesie do laboratorium szpitalnego i nie dość że będę miała za darmo to jeszcze jak trafię na taką fajną pielęgniarkę to nawet sińca nie będę miała :-D

maggy - mam ale muszę poszukać bo dzisiaj najchętniej bym z wyrka nie wstawała - co wstanę to mi się w głowie kręcić zaczyna - czuję się jakbym kilka godzin na karuzeli spędziła :-D Jutro poszukam to jak Karola uśnie to ci wyślę priwem bo trochę tego będzie :-p Ja też cem kartkę ze ślicznym widoczkiem z klifów :-)

maran - śliczna kruszynka :-D


Idę się położyć na trochę bo mam kręcioła :dry: a żeby było zabawniej to ciśnienie mam normalne i takie samo niezależnie od tego co robię :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry