reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
bunia - właśnie, te "buzki" są takie charakterystyczne dla Twoich postów z tego co zauważyłam;-) czegoś mi brakowało w Twoich postach.
 
Bunia, pytałam o coś...czy Twój małz badał nasienie???

kochana, wyżej odpowiedziałam :-) jeszcze się nie badał. ja owu miałam po clo, on łykał androwit i nic to nie dało. w ciąży nadal nie jestem :dry:

dziś będę z nim o tym rozmawiać. skoro przyszła @ to mamy "namacalny" dowód, że może u niego coś nie gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochana, wyżej odpowiedziałam :-)

Niezauważyłam, bo zrobiłaś "edycję". Ejjj....to dlaczego piszesz, że "najprawdopodobniej ma słabą armie". Trzeba najpierw sprawdzić, przebadać, a nie z góry zakładać czarny scenariusz!!! I jak możesz napisać, że Andorvit nic nie dał, skoro nawet nie wiesz, czy cos dac miał...Oj..Buńka...Buńka...na d*pę klapsy dam...:-p

Jaki namacalny dowód, skoro piszesz, że nie masz owulki???

Chyba sie pogubiłam już w faktach...........no nie ważne...lecę nalesniczki smażyć, bo mi sie zachciało..buziaki dziewuszki!!!
 
przez 3 cykle brałam clo, owulka była, a ciąży niet. no to co może być przyczyną? słaba armia- a androwit wspomaga plemniczki. a skoro w ciąży nie jestem, widać są osłabione i trzeba będzie walnąć mu jakieś "prochy", co by się nałykał i dziecię spłodził ;-)
 
reklama
przez 3 cykle brałam clo, owulka była, a ciąży niet. no to co może być przyczyną? słaba armia- a androwit wspomaga plemniczki. a skoro w ciąży nie jestem, widać są osłabione i trzeba będzie walnąć mu jakieś "prochy", co by się nałykał i dziecię spłodził ;-)

Moim zdaniem nie powinnaś odgórnie diagnozować swojego M, tylko najpierw go porządnie przebadać...a 3 cykle? Co to są 3 cykle...a przyczyn może być ogrom, tylko trzeba znaleźc dobrego lekarza i zrobić porządne badanka...
Nie wnikam dalej....kazda ma swoje podejście...

Uciekam..:*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry