reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurczę, a ja mam robotę redakcyjną, a oczy mi się same zamykają... o_O Chyba się pójdę przespać z godzinę. Upał u nas okropny. Niby się chmurzy, ale nic raczej z tego nie będzie.

Mama05 - bo to ja jestem taka okropna, że tylko się "ogólnie" witam. ;)

Kaaaaawy. Ale biorąc pod uwagę, że godzinę temu jadłam czereśnie (12 zł/kg o_O), a przed chwilą kalafiora (3,50 zł/sztuka o_O) - to chyba sobie póki co kawę odpuszczę. ;)
 
reklama
Agnieszka - i wtedy i teraz bardzo fajnie wyglądasz. :) A jakby mnie mój tak o moim biuście powiedział albo o czymkolwiek to bym chyba pogryzła. ;) Nawet gdyby to było w żartach.
 
dziewczyny, ale nuuuuuudy...



u MNIE PADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aga- proszę Ciebie, gdzie Ty byłaś zaokrąglona:-D:-D ja tam nic nie widzę:-p
hahaha miałam to samo zapytać :):):):)

agnieszka no powiem ci cycuszki to fest miałaś, teraz tez jest dobrze i ciesz sie figura kochana.
marylko z mieszkaniem lipa, musimy się wstrzymac na 4 miesiące bo mimo, ze zdolnośc jest to bank przyczepił sie do Pola umowy bo ma na okres probny w tej nowej firmie. Trudno czekamy dalej.
maran witaj kochana
marcepanku jak Macka ojciec nas zostawił to ja miałm faktyczna anoreksję i wazyłam 43 kg przy 172 cm wzrostu. Kiedys wazyłam normalnie 50 kg juz po Macku i tez byłam chudzina. Ale im jestem starsza tym więcej tłuszczyku. Jak wszystko ze zdrowiem ok to sie nie martw brakiem ciałka, na pewno wiele dziewczyn ci zazdrości. A panie typu sprzedawczynie w owym sklepie olej.
Ewcia u mnie tez burza się wzbiera, ale ja jej nie moge się doczekać bo topie sie.
o to przykro mi i mam nadzieje że za 4 m-ce sie uda i jusz nie bedzie żadnych przeszkud
 
Kurczę, a ja mam robotę redakcyjną, a oczy mi się same zamykają... o_O Chyba się pójdę przespać z godzinę. Upał u nas okropny. Niby się chmurzy, ale nic raczej z tego nie będzie.

Mama05 - bo to ja jestem taka okropna, że tylko się "ogólnie" witam. ;)

Kaaaaawy. Ale biorąc pod uwagę, że godzinę temu jadłam czereśnie (12 zł/kg o_O), a przed chwilą kalafiora (3,50 zł/sztuka o_O) - to chyba sobie póki co kawę odpuszczę. ;)
KRAKWIANKA- jak chcesz to podesle kawke DHLem:tak:

AGNIESZKA- ja mam pierogi z musem truskawkowym ze smietaną na slodko:tak:

WISIEŃKA- bedzie dobrze z mieszkaniem i kaske zaoszczedzicie;-):-)

zaraz nam przywiozą 2 tony piasku i Tomi zacznie robic wylewki pod schody balkonowe a jutro juz beda plytki na taras i znowu robota od rana a jeszcze mi kumpela dzwonila,ze juto o 7 ma wylot do Egiptu i chce henne i woskowanie:sorry2:tak wiec po 20 jak polozymy dzieci jade dalej pracowac
 
agnieszka nie martw sie ja tez mam teraz....push upy!A kilogramków więcej ale za to na udach i bioderkach .
Ja ugotowałam dzis normalny obiad. ostatnio tylko leżałam i odgrzewalismy gotowcę. Dzis zrobiłam krupnik i spagetti z bakłażanem i pomidorkami.
sergveena sliczne kolczyki!
mama będziesz miec swoja mała plażę, chociaz przez chwilę, mi tez przydałoby się woskowanie i musze zrobić włosyale trzeba czekać na kase bow tym cho... banku pomylili się i ściągneli mi ratę spłaconej pozyczki a to była nasza ostatnia kasa do piatku. 800 zł. Teraz trzeba czekac az zwróca a ja mam 100 zł w portwelu. Jak mnie to wszystko wkurza...
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka - i wtedy i teraz bardzo fajnie wyglądasz. :) A jakby mnie mój tak o moim biuście powiedział albo o czymkolwiek to bym chyba pogryzła. ;) Nawet gdyby to było w żartach.

krakowianka kiedyś mnie to drażniło ale teraz śmieję się razem z nim bo co mi innego pozostaje.Cieszę się że M akceptuje mnie taką jaką jestem :blink:

A cycki mi zmalały jak zaczęłam karmić po porodzie tzn.miałam dużo mleka i ogromne cycki ale mleko było zbyt słabe i zaczęłam dokarmiać mlekiem w proszku a po 3 tygodniach w cyckach było już pusto i takie już zostały.
 
WISIEŃKA- noż to cholerki w tym banku-życze zeby szybko zwrócili:tak:
no przez chwile bede miala plaze dopoki Tomi nie rozgarnie gdzie trzeba tego piachu:tak:

musze znowu poodkurzac bo dzieci wrocily z ogrodu a biegaly na boso:baffled:to wiadomo co mam w domu.a dopiero pedzel odlozylam:dry:
 
AGNIESZKA- ja mam pierogi z musem truskawkowym ze smietaną na slodko:tak:


zaraz nam przywiozą 2 tony piasku i Tomi zacznie robic wylewki pod schody balkonowe a jutro juz beda plytki na taras i znowu robota od rana a jeszcze mi kumpela dzwonila,ze juto o 7 ma wylot do Egiptu i chce henne i woskowanie:sorry2:tak wiec po 20 jak polozymy dzieci jade dalej pracowac
mama też bardzo lubię...smacznie u Ciebie dziś będzie:)
I robota wieczorkiem się szykuje i jutro na nowo ale za to efekty będą na pewno piękne:)
agnieszka nie martw sie ja tez mam teraz....push upy!A kilogramków więcej ale za to na udach i bioderkach .
Ja ugotowałam dzis normalny obiad. ostatnio tylko leżałam i odgrzewalismy gotowcę. Dzis zrobiłam krupnik i spagetti z bakłażanem i pomidorkami.
Wisienko widać wracasz do formy:)
Cieszę się że jesteś z nami.Buziak
A obiadek smaczny:)


Ja dziś mam mielone z kalafiorem...a potem lody.
 
reklama
Dziewczynki ja spadam:)
Za chwilkę kończę prace i jeszcze poumywac kubki trzeba itp:) Także moge nie mieć czasu zajrzeć... Wieczorkiem pewnie też nie:(( Tak więc do jutra:)
Miłej reszty dnia:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry