reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
magy - we wtorek idę na wizytę więc sobie odpuszczam szpital :-p
maran - no te chłopy coś ostatnio szaleją - słoneczko chyba przygrzało :-D Ja za to jestem "zosia samosia" też ze mną ciężko wytrzymać a od tygodnia mam taką huśtawkę że co chwila płaczę, drę się, śmieję i tak w kółeczko - psychiatra by mi się przydał :-D
nika - ale przynajmniej możecie za parę dni zacząć znowu się starać :-) A to też fajne :-) Jak to ktoś zwykł mawiać - "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" :-p


A my byliśmy u szwagierki na działeczce, Karola się wyszalała, ja zgłodniałam, dobrze że mają sporo drzew obok działki to o 17 był tam sam cień :-) A teraz zamówiłam sobie pizze bom głodna :-D A z małżem się powoli godzimy :sorry: A dzisiaj złapałam fazę ze jestem gruba bo wyglądam jak w 6 miesiącu a nie jak w 3 :-(
 
AGNIESZKA hejka:-) I dziekuję... Pewnie że szansa jest- z każdym nowym cyklem:tak:
A u Ciebie urlop się zbliża wielkimi krokami:tak: Ale Ci dobrze:-)

SOL no dokładnie:tak: Kwiecień fajny miesiąc na Maluszka;-) Fajnie że Karola się wyszalała to teraz pójdzie szybko spać..
 
Ostatnia edycja:
Wrocilam:-D
Chcialam sie tylko zameldowac ze sie nie potopilismy;-)
Mezus n poczatku mial fochy, jakby okres mial normalnie... Al potem Mu przeszlo i nawet skakal na pupe do basenu:szok:
Ale sie opalilam...:rofl2:
We wtorek jesli pogoda dopisze jade znowu:-D Jestem przeszczesliwa;-)

Bunia, rozumiem Cie, w zasadzie ni pomyslalam ze mozesz nie miec nastroju na spotkanie, myslalam raczej na zasadzie wyrwania sie:tak:

Teraz weszlismy do domu, wezme jeszcze szybko prysznic, bo mi wody wciaz malo;-)
I obejzymy z Mezusiem jakis film

Widze tutaj cichutko raczej, tez korzystalyscie w wiekszosci..
Milego wieczorku zycze
Buziaki
 
Nika najważniejsze że nie tracisz nadziei:)
malapralinka witaj:)Widzę że weekend udany i super:)

Ja nie wiem co się dzieje ale ostatnio wszyscy mają się ze swoimi chłopami:-/coś w powietrzu jest czy słońce za mocno grzeje hmmm...
 
nika - ja rodziłam w kwietniu i praktycznie od razu zaczęłyśmy spacerować :-) A z Karolą - marzenie ściętej głowy - szaleje dalej :-p Nie wiem co ona bierze ale ja też chcę :-D Ona ma tyle powera że nie nadążam nad nią - a dzisiaj pokazała że nawet jak jest 4 osoby dorosłe i dwójka prawie nastolatków którzy ją pilnują to i tak ona coś zmajstruje nawet się nie spostrzeżemy :-D

No i gdzie ta moja pizza :dry:
 
dziewczyny mam problem
zaczynam od poczatku - DOSTAŁAM OKRES 30. 06 PO 24 DNIACH CYKLU - CZYLI W SUMIE WCZESNIE, TRWAŁ 3 DNI BYŁ LICHY I NIC NIE BOLAŁ, POTEM UTZRYMYWAŁY SIĘ JAKIES DZIWNIE RÓŻOWE PLAMIENIA, POTEM NAGLE ( JAK JUZ WCZESNIEJ PISAŁĄM ) ZACZĘŁO MNIE SWĘDZIEC - WIECIE GDZIE, KUPIŁAM CLOTRIMAZOL MASC I PRZESTAŁO DZIS, ALE PLAMIENIA UTRZYMUJĄ SIĘ NADAL, JASNO RÓŻOWE , BADZ JAK W TEJ CHWILI BRĄZOWE , NIC NADAL MNIE NIE BOLI - CZY WIECIE MOZE O CO KAMAN , MOZE KTÓRAŚ MIAŁA PODOBNIE ?
 
MALAPRALINKA witaj:-) Dzionek udany i to najważniejsze jest;-)

AGNIESZKA to był nasz 1-wszy cykl więc nie jest czym się załamywać... A jak ktoś napisał " nadzieja umiera ostatnia"

NAGAPALMA na Twoim miejscu poszłam bym do gina...

SOL no to Karola lepsza niż Duracel:-D:-D Ja Pati urodziłam w maju i też od razu wychodziłam na spacery:tak:
 
Ostatnia edycja:
Nika dokładnie:)
Będzie dobrze i na pewno się uda:)
nagapalma nie pomogę niestety,nigdy tak raczej nie miałam...może wybierz się ginekologa na konsultację i może Cię przebada a na pewno będzie wiedział o co chodzi.
 
reklama
Witam dziewczyny wykorzystam chwile ciszy to może nie zniknę w waszych postach. Chcę napisac co u mnie bo wiem, ze jest wiele tu przyjaznych mi dusz. Jesteście naprawde cudowne. Dziekuję wam jeszcze raz za wsparcie i zapewniam, ze trzymam za was kciuki i zaglądam co u was.
U mnie dzis poszwankowało zdrowie. Brzuch boli i twardy jak kamień, znowu mam plamienia a było czysto juz w sumie od srody. Mam nadziej, że nie przyplącze sie jakas infekcja.
Funkcjonuje chyba jakoś dzięki Polowi, jest taki cudowny, ze az nie chce przy nim płakać, zeby nie widziec jego zmartwienia. Wymysla różne rzeczy, zeby zając mi głowę.
Na razie czuje sie po prostu jak w szklanej kuli, zycie toczy sie obok a ja jestem na nie obojętna. Najchętniej zamknęłabym sie w domu i siedziała z głowa pod poduszką. Rodzina, przyjaciele a przede wszystkim Pol nie pozwola mi na to.
Wiem, ze musze to przezyć i wrócic do normalnego życia. Nie mogę się chować przed ludzmi i nawet telefonem. Ból zostanie i musze po prostu z nim zyć. Teraz to jeszcze cięzkie i za bardzo boli ale dam radę.
Pozdrawiam was i pamietajcie o mnie.

Wisienko kochana.. ciesze sie, ze jestes... wiem, ze jest ciezko, ale dobrze, ze Pol jest z Toba.. takie wsparcie jest bardzo potrzebne.. no i masz nas... my chociaz jestesmy daleko caly czas myslimy o Tobie i wspieramy calym sercem..
potrzeba czasu, zeby zagoic rany...i mysle, ze kazda z nas ktora przezyla to samo wie jak to boli..
sciskam Cie bardzo mocno....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry