reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zapmarta ja pracuję 3,5 dopiero i też mysle ze mam spoko opinie u szefa - tzn szanuje mnie wiec mam nadzieje ze bedzie ok - ale jednak taka wiadomośc no to jest pewien kłopot i troche stresa mam - ale mam nadzieje ze bedzie dobrze wszystko
 
reklama
Bunia, Ty masz te "pierdółki" wszystkie w jednym pomieszczeniu???:szok:

tak oprócz truskawek- one są w kuchni. ale wiesz, ja mam salon o powierzchni 30m2, więc to się traci a sufit wysoooooooko więc świetnie to wygląda.

zapmarta nie stresuj się dziołszko. dopiero przed owu jestem- jak z testu wynika. jeszcze długa droga przed nami- no, w sumie przed plemnikami spoko loko- za 2 tygodnie z hakiem się okaże. damy radę

heloł pysia
 
tak oprócz truskawek- one są w kuchni. ale wiesz, ja mam salon o powierzchni 30m2, więc to się traci sufit wysoooooooko więc świetnie to wygląda.

Aha, bo myślałam, że w standardowym pokoju, bo bym "jobla" dostała na małym metrażu z taką ilością "pirdół", ale tak to spox...:-D:-D
Ja gustuję w takich ozdobach bambusowych, ale wsio na zewnątrz, balkon...taras itp., bo w domu nie lubię...
 
Aha, bo myślałam, że w standardowym pokoju, bo bym "jobla" dostała na małym metrażu z taką ilością "pirdół", ale tak to spox...:-D:-D
Ja gustuję w takich ozdobach bambusowych, ale wsio na zewnątrz, balkon...taras itp., bo w domu nie lubię...

w sumie, nawet gdyby to miało być w normalnym pokoju, to też by dało radę- przecież nie musi to na środku wisieć! jak mieszkałam u mamy to miałam 2 takie dzwonki w małym pokoju.

mi się tak podoba. mogłabym mieć cały pokój w takich dzwonkach każdy woli inaczej
 
Hmm zasnęłam razem z mała i proszę dwie godziny.
Zapmarta masz rację bardzo jest męczące takie 11 miesięczne. Dobrze sobie przypomnieć Cieszę się z reakcji kierowniczki. Teraz masz to z głowy wypchnij brzuch i ciesz się każdą chwilą ciązy
Sorbuś zmieniłam ale czy jest właściwy to też nie wiem. Mówisz, ze gin cię wk.....Jak nic się nie zmieni to ty go zmień i już.Moje samopoczucie jest codziennie inne. Jednego dnia mdli mnie i haftuję a kolejnego juz nie i tak w kółko. Cycuchy mi mocno dokuczaja cały czas i zmęczenie
Bunia owieczko nasza sliczna, łap małża i do działania
pysia, monisia, serg i wszystkie niewymienione. Witam
 
w sumie, nawet gdyby to miało być w normalnym pokoju, to też by dało radę- przecież nie musi to na środku wisieć! jak mieszkałam u mamy to miałam 2 takie dzwonki w małym pokoju.

mi się tak podoba. mogłabym mieć cały pokój w takich dzwonkach każdy woli inaczej

Wiesz...tu nawet nie chodzi o to, że mi sie takie cudeńka nie podobają, bo podobają. Tyle że ja minimalistka jestem, nie lubie wazonów, wazonikó i innych ozdób i pierdółek, czasem P chce coś postawić dodatkowo (bo nie mówię że wcale nie mam, ale wsio mało) to już zęby wystawiam że "po kiego grzyba to stawiac?" :-D:-D:-D:-D:-D taka juz jestem...ale jak pisałaś...każdy woli inaczej...jeden jabłko drugi gruszkę..;-):-D:-D:-D


Wisieńka, witaj :*
 
Dziewczyny-poratujcie.
Odsyłałam ostatnio jakieś majtki do firmy Provea-bo nie chciałam. Odebrali-mam potwierdzenie. Dziś dostałam pismoże mam zapłacić 78zł za te majty (data z 30.04). Zadzwoniłam-ponoć kolejne polecenie zapłaty posłali, ale że odesłałam to wyjaśnią sprawę itp. Ale boje się żeby do BIKu mnie nie wpisali....... Zgłaszać sprawę na policję?? czy gdzie czy czekac??
 
Wisienko ja juz go zmieniłam :tak: - dzis ide do innego a za 3 tyg do innego jeszcze ( na tego za 3 tyg czekam juz z miesiąc )
mnie ten mopj wmawia termin z usg a ja wiem ze nie wtedy zasząłm mimo ze na usg ciąża jest mniejsza ale to nie zawsze jest tak jak w ksiazce pisze - mam dwie koleżanki w ciazy jedna jest w 15 tyg i dziecko ma 15 cm a druga w 16 i dziecko ma 9 cm wiec nie ma reguły - ja sie sugeruje moimi odczuciami i tyle

Agatka a skąd te majty sie wziały u ciebie ???
napisz im pismo z reklamacja ze jak nie wyjaścnia sprawy to ich do sądu o szkody moralne podasz to zobaczysz jak szybciutko sprawe wyjaśnią - ja sie tak z orange bujałam i w koncu jak im wysmarowąłam pismo to anulowali dwie FV i przeprosiny przysłali
 
Ostatnia edycja:
agatek wstrzymaj się. oni tak czasem robią, że wyślą przypomnienie o zapłacie, zanim dotrze do nich twój zwrot. nie masz się czym przejmować. zwróciłaś towar, takie miałaś prawo. takie firmy mają trochę bałaganu. nie ma się co martwić.
 
reklama
Dziewczyny-poratujcie.
Odsyłałam ostatnio jakieś majtki do firmy Provea-bo nie chciałam. Odebrali-mam potwierdzenie. Dziś dostałam pismoże mam zapłacić 78zł za te majty (data z 30.04). Zadzwoniłam-ponoć kolejne polecenie zapłaty posłali, ale że odesłałam to wyjaśnią sprawę itp. Ale boje się żeby do BIKu mnie nie wpisali....... Zgłaszać sprawę na policję?? czy gdzie czy czekac??

Wyślij ksero potwierdzenia do nich...może sie pogubili ? Dopóki nie wyjaśnią do Bik-u Cię nie zgłoszą....nic sie nie martw...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry