reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama05 - no to powodzenia wieczorem w starciu z władzą. :p

Ja już praktycznie skończyłam papierologię, jupi! Idę podsumować nasz budżet z tego miesiąca, ale już przez TV, dla relaksu. ;)
 
KRAKOWIANKA- hejka-ja juz po spotkaniu-dostalam 3 mandaty:):):))) teraz ogladamy "cialo "na tvp1-dobra komedia!!
fajnie,ze sie uporalas z papierami:)
 
Hej . A ja mam dzisiaj dzień w********. Wszystko mnie deneruje i przed chwila opieprzyłam przyjaciółkę. Hmmm. Należało jej się zresztą.
My juz odpoczywamy w domku. Jestem znowu śpiąca. Boli mnie głowa a hormony mnie roztrzepuja na kawałki.
Cisza tu dzis okropna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny:)
Cały dzień spędziliśmy poza domem wycieczka a potem grillowaliśmy w ogrodzie.
Rozłożyliśmy basen w ogrodzie,Alan szalał do upadłego teraz już śpi:)

Jutro cały dzień spędzamy w ogrodzie bo ma być mega duży upał i skwar:)))
 
WISIEŃKA- tule nasz nerwusku-ach te hormony!!!! nie daj sie!!!
AGNIESZKA- my tez dzis na grillu bylismy i jutro tez jedziemy do znajomych na nowy domek-juz im kwiata kupilam:tak:u nas pogoda rewelka!!!
 
KRAKOWIANKA- hejka-ja juz po spotkaniu-dostalam 3 mandaty:):):)))

Wolę nie pytać za co i jak je spłacać będziesz. :p ;)

Wisieńka - odpocznij. A jutro na pewno i do Ciebie będzie uśmiechać się słońce. :)

Dziś 34 dzień cyklu dobiega końca... nadal nic nie wiem. Rośnie we mnie nadzieja, obym się nie rozczarowała...
 
hej wieczorkiem,

nie miałam nawet chwili, żeby do was dziś zajrzeć. W domu to zawsze jest co robić. Obiad, pranie, sprzątanie, dwa spacery z Karolkiem, zakupy... jestem padnięta.

wisieńka, mnie też wzięło na owoce, ale kupiłam tylko arbuza. Czereśnie po 15 zł za kilogram, truskawki po 4,5 za kg - powariowali z tymi cenami !!!

mama, pewnie skończy się mandatem, no cóż jeśli zawiniłaś to karę trzeba przyjąć:-D
palissa, wisieńka ci dobrze radzi - najpewniej będzie kochać się co dwa dni i czekać albo na fasolkę, albo na unormowanie cyklu.

koty głodne, nakarmię towarzystwo i wracam do was.
 
reklama
ZAPMARTA- hejka!!mandaty przyjete:tak::-D:-D
spadam spac bo dzis wczesnie wstalam bo miala to usg wiec jutro dluzej pospie;-)

dla wszystkich karaluchy!!! :):))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry