reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Poczku w poliki to lubię :-p A placki faktycznie przesoliłam...myślisz, że kurki by pomogły? Wydziobałyby nadmiar soli? ;-);-)

Made no w sumie w sumie....taka fajna różnica wieku by była....a Maniek to też mi się podoba....Tylko pytanie jak oni wzrostem do siebie za 20 lat....bo jak Martynka pójdzie w moje ślady to będzie 180 cm miała - a jak Ty przewidujesz Mańka? :-p
 
reklama
rureczka - BRAWO!!! Uwielbiam biały barszcz :-p szczególnie na białej kiełbasie


Liluś - jak na razie, to wygląda na starszego :eek: a czy się ta tendencja utrzyma...?
Ciężko stwierdzić...ja mam niecałe 170cm, Szanowny 180cm z małym hakiem....
no nie wiem, nie wiem.....
Ale najbardziej to się jednak martwię, bo to raczej humanista będzie, a oni majętni
nie są hehe :-)
 
Ostatnia edycja:
Dostąpilim łaski :-) poczku nieśmiało dziękuję :-)))))))))

ja tu sie kajam a Ty z łaską wskakujesz, no wiecie co... :-p:-p:-p



placki, zurki... boze!!!!! wiecie, ze ja nigdy nie bylam fanem polskiej kuchni, bo w domu rodzinnym sie niewiele jej jadlo a teraz w ciazy o niczym innym nie mysle!
 
rureczka - wysyłaj :-p tylko bez mokasynów i innych brzydali :-))))))


poczku - kiedy ja szczerze w niedowierzaniu tkwię....Twoje bisou, są dla mnie
cenniejsze niż wszystkie skarby świata :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Gofrów jest dużo:) Małe serduszka:)))
Zaraz wstawiam obiad:)
Koleżanka wyszorowała mi kuchnię i łazienkę:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry