reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczne dziecko- prawidłowy rozwój

reklama
Moj syn troche mlodszy, bo ma skonczone 11 miesiecy i ruchowo jest bardzo aktywny, ale gadac nie chce za nic 😅 Ma kuzyna niecaly miesiac mlodszego i on mowi „mama, tata, baba”, ale za to nie wstaje i nie chodzi.
Moj tylko lubi pokazywac - papa, am am i grozic paluszkiem ty ty.
 
No dobra to zapytam jeszcze o coś co pewnie też jest totalną głupotą z mojej strony ale widzę, że jesteście super wyrozumiałe 🤭🤣.
Ząbki 🫣, jak u Was z ząbkami u dzieci? Moja ma dwa na dole już jakieś 2-3 miesiące ale wyszły i dalej nic się nie dzieje, a już wyczytałam (tak, wiem, za dużo czytam w internecie bzdur 🤭) że górne jedynki powinny wyjść około miesiąca po dolnych 🫣 i już się zastanawiam czemu one nie wychodzą tak długo 😅🫣
 
Moj syn troche mlodszy, bo ma skonczone 11 miesiecy i ruchowo jest bardzo aktywny, ale gadac nie chce za nic 😅 Ma kuzyna niecaly miesiac mlodszego i on mowi „mama, tata, baba”, ale za to nie wstaje i nie chodzi.
Moj tylko lubi pokazywac - papa, am am i grozic paluszkiem ty ty.
Czyli jak widzę to tak zazwyczaj jest, że jak ruchowo szybciej to z gadaniem później i odwrotnie 😁 skupiają się na doskonaleniu jednej umiejętności i nie zwracają sobie główy czym innym 🤭
 
Czyli jak widzę to tak zazwyczaj jest, że jak ruchowo szybciej to z gadaniem później i odwrotnie 😁 skupiają się na doskonaleniu jednej umiejętności i nie zwracają sobie główy czym innym 🤭
Jak dla mnie to tak, bo moj nawet kilka dni cos tam mowil po swojemu, ale potem zaczal sie puszczac mebli i teraz tylko ucieka 🤣 O gadaniu zapomnial.
 
No dobra to zapytam jeszcze o coś co pewnie też jest totalną głupotą z mojej strony ale widzę, że jesteście super wyrozumiałe 🤭🤣.
Ząbki 🫣, jak u Was z ząbkami u dzieci? Moja ma dwa na dole już jakieś 2-3 miesiące ale wyszły i dalej nic się nie dzieje, a już wyczytałam (tak, wiem, za dużo czytam w internecie bzdur 🤭) że górne jedynki powinny wyjść około miesiąca po dolnych 🫣 i już się zastanawiam czemu one nie wychodzą tak długo 😅🫣
Moja córka ma 11 miesięcy i dopiero niedawno jej wyszły górne jedynki, tak w połowie 11 się przebiły. Dolne jej wychodziły jakoś pomiędzy 8 a 9 miesiącem. Więc u nas absolutnie się nie sprawdza teoria że miesiąc, ja gdzieś czytałam, że 4 😅😅 jak widać te teorie to można między bajki włożyć.

A i nie przejmuj się. Też już słyszałam, że córka ma za mało zębów zanim jej wyszły górne jedynki.
 
No dobra to zapytam jeszcze o coś co pewnie też jest totalną głupotą z mojej strony ale widzę, że jesteście super wyrozumiałe 🤭🤣.
Ząbki 🫣, jak u Was z ząbkami u dzieci? Moja ma dwa na dole już jakieś 2-3 miesiące ale wyszły i dalej nic się nie dzieje, a już wyczytałam (tak, wiem, za dużo czytam w internecie bzdur 🤭) że górne jedynki powinny wyjść około miesiąca po dolnych 🫣 i już się zastanawiam czemu one nie wychodzą tak długo 😅🫣
Jezu, ja tylko powiem, ze z zabkami to juz mialam obsesje, ciagle mu te dziasla ogladalam 🫣 Pierwsza jedynka na dole wyszla mu jak mial 9 miesiecy, nastepna jakos tydzien pozniej. Teraz ma skonczone 11 i dwie jedynki gorne mu ida, ale na razie ledwo co przebily dziasla.
 
Moja córka ma 11 miesięcy i dopiero niedawno jej wyszły górne jedynki, tak w połowie 11 się przebiły. Dolne jej wychodziły jakoś pomiędzy 8 a 9 miesiącem. Więc u nas absolutnie się nie sprawdza teoria że miesiąc, ja gdzieś czytałam, że 4 😅😅 jak widać te teorie to można między bajki włożyć.

A i nie przejmuj się. Też już słyszałam, że córka ma za mało zębów zanim jej wyszły górne jedynki.
Tak bym chciała żeby już mogła tak sobie prawdziwie gryźć, bo wiadomo, radzi sobie z jedzeniem jakiegoś makaronu czy mięska miękkiego, ale jednak co zębami to zębami 😁, ostatnio mi znajoma powiedziała: ojeju, taka duża i bez zębów i ja już czerwona lampka nad głową żeby tylko sprawdzić jak to powinno być 🤣. To moje jedyne dziecko, mam 32 lata, więc trochę późniejsze macierzyństwo i taka panikara ze mnie 😅
 
reklama
Moj syn troche mlodszy, bo ma skonczone 11 miesiecy i ruchowo jest bardzo aktywny, ale gadac nie chce za nic 😅 Ma kuzyna niecaly miesiac mlodszego i on mowi „mama, tata, baba”, ale za to nie wstaje i nie chodzi.
Moj tylko lubi pokazywac - papa, am am i grozic paluszkiem ty ty.
To u mnie podobnie, tylko na odwrót. Gada dużo, dużo pokazuje, ale tylko stoi. Chodzić nie chce 🙂
 
Do góry