reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

reklama
Nam urodzinki wypadają w środę - dzień też trochę nieimprezowy ale bardzo chciałabym,żeby właśnie wtedy Kubas miał torcik i pierwszą świeczke oczywiście o 18-tej bo sie o tej urodził :-) . Na 28-ego zaprosze chyba funkcyjnych i rodzine jak będzie ich mniej to dla mnie lepiej a dzieciową impreze i dla znajomych zrobimy w sobote.
 
Asioczek, śliczne te torty!:-)

Ja robię sama, chcę zrobić prostokątny, na górze będzie zielona masa (polana) a na niej dużo figurek z Kubusia Puchatka z cukru, mam nadzieję, że uda mi się je kupić, w Warszawie na Grójeckiej jest sklepik z owymi cudami :-p. Na urodzinach będzie 20 osób, więc tort musi być olbrzymi...


Dostałam dzisiaj wzór zaproszeń Krystianka, tylko do wglądu i akceptacji na razie. Oryginalne będą na przyzwoitym papierze...
 
Kolejka z Ikei jest super,bardzo mi sie podoba,chyba Majka ja dostanie w prezencie.
A jak wyglada ta fontanna playskool? Pierwszy raz slysze,jakby mogla ktoras mi podac link... :-)
My myslimy o rowerku takim z oparciem nie tylko od tylu ale i po bokach,widzialam pare dni temu w Achaun,ale w innych sklepach pewnie tez beda.
 
Anik: mój Krzysiek wybrał też ten wzór zaproszenia :-)

Aqua: biorąc przykład zCiebi - imprezkę zaczynalibysmy o 7.50 :-D :szok:
 
A my postanowilismy się na razie wstrzymać z kupowaniem prezentu na roczek. Nie chcemy, żeby się zdublować. Kupimy po urodzinkach.
Pytia- ja tez tak robie ..kupuje po uroczystości na gwiazdkę tez tak zrobiłam :-D :-D :-D i wycziłam co rodzinka kupiła i potem udąłam się że kupić Antusiowi coś fajowego:-) :-) :-)
 
reklama
Kolejka z Ikei jest super,bardzo mi sie podoba,chyba Majka ja dostanie w prezencie.
A jak wyglada ta fontanna playskool? Pierwszy raz slysze,jakby mogla ktoras mi podac link... :-)
My myslimy o rowerku takim z oparciem nie tylko od tylu ale i po bokach,widzialam pare dni temu w Achaun,ale w innych sklepach pewnie tez beda.

Lenka ma taki rowerek dostala od dziadkow na gwiazdke one sa od 10 miesiaca (taki ze smyka) ma oparcie pasy oraz takie zabezpieczenie dookola dziecka i "kij" za ktory sie go prowadza i ktorym sie skreca a jak dziecko jest duze to sie wszystko odpina i pozostaje 3 kolowy rowerek :-)
Lenka bardzo lubi jak ja w nim wozimy:-)

a co do kolejki bardzo mi sie podoba ale nie mam z kim do Ikeii jechac-moze ktoras z Was by mi kupila??:unsure: :-)
 
Do góry