reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

reklama
ja też chciałabym w domu robić ale wychodzi nam ok18 gości, a tylu w domu nie pomieszczę, więc albo zrobię na raty, albo muszę zbierać kasę na jakiś lokal :/
 
Wrryyyy my pierwsi obchodzimy roczek w przyszłym tygodniu no i się zaczęło z prezentami..... jako że nie mam już gdzie upychać zabawem naszego szkraba zażyczyliśmy sobie komode na zabawki z ikeii o taką
trofast-rega-z-pojemnikami__0103945_PE250509_S4.JPG

gdyż pasuje do naszego małego pokoju który zdielimy z dzidziem i w razie W mogłaby posłuzyć jako stolik do rysowania albo jak ktoś przyjdzie to by kawę postawic nań. Do wykonania zadania zakupu zobowiązała się bratowa mego slubnego jako że do ikeii z bydzi najbliżej do Gdańska lub Poznania to wykorzystało swoją znajomą która akurat jechała nad morze na wakacje..... podczas pobytu w ikeii stwierdzono że kaomoda wybrana przez nas jest dość mała i zakupiono większą..... o taką
trofast-rega-z-pojemnikami__0092762_PE229476_S4.JPG
która ni w ząb mi do pokoju nie pasuje... normalnie jak kwiatek u korzucha.... niefunkcjonalna i niepraktyczna dla nas.... ewentualnie mogę ją zanieść na dół do pokoju rodziców gdzie dzieciaki mają swoje rupiecie do zabawy... jestem wkurzona bo podałam dokładne wymiary mebla włącznie z kolorami pojemników....oooo musiałam się wygadać i już...
 
aniulek, uuua no to faktycznie wam zrobili prezent, chcieli dobrze a wyszło jak zawsze :dry: Chociaż przyznam szczerze, że ta druga mi się bardziej podoba ;-) no ale wiadomo jak nie taką się chciało ehhh, a może można ją jeszcze wymienić, zamienić, oddać czy coś takiego :sorry:
 
reklama
w Ikei wszystko można :-)

Boże, to bedzie moje ulubione hasło! Ja kocham ten sklep, jestem fanatyczka jakąś i jak tam wpadam to trace głowe (i kase) a teraz mam jeszcze jeden powód żeby tam jeździć - Franek kocha ikeowskie klopsiki, ostatnio wszamał całą porcję dzieciecą :)

Nie wiem co mu kupimy na roczek, może pościel? ( w ikei oczywiście) albo jakieś duplo? Pomysłów brak...
 
Do góry