reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Aniay jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla Oliwci.
Przepraszam za chaos ma urodzinkach, mam tylko nadzieję że nie gniewasz sie na mnie.
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Roczniaczków
 
reklama
Agacia nie masz za co przepraszac ja i tak Cie podziwiam OGROMNIE ze tak sobie radzisz. Ja bym chyba usiadla i sie poplakala w pewnym momencie bo nie wiedzialabym w co rece wlozyc.

A Oliwcia postawiona wybrala pieniazki a potem rozaniec. Cekawe ciekawe...
 
Dla Oliwki, Natalki, Antosia i Lurki spoznione życzenia zdróweczka i usmiechu na sliczniutkich buzkach
zycza
Aga z Julcia
 
Dla Laurki i Oliwierka, dla Oliwci i Antosia (spóźnione :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:), ale bardzo szczere życzenia:
dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów!!!
 
Dla wszystkich styczniakow ktore skonczyly roczek duzo zdrowka i radosci!!! przepraszam ze nie skladalam zyczen na biezaco ale nie mialam do tego glowy :-( chyba wiecie z jakiego powodu :-(
 
Kochanej Ewelince, Klaudusi i Dominisiowi
w dniu urodzin
100 latek w zdrowiu, szczęściu i radości,
a na codzień moc miłości
życzy
Mati z rodzicami

 
ubranka111032md5.jpg

bo kasa to jest to
ubranka111043mu7.jpg

male elfy
ubranka111072tm9.jpg

autostop
ubranka111075mr8.jpg

bunt dwulatka :)))
ubranka111135yg0.jpg

godzina 24 :)
ubranka111161fy9.jpg
 
reklama
no skonczylo sie tak ze marcina musielismy rozbierac i polozyc do lozka :-D:-D:-D:-D my sobie przygotowalismy z pawlem materac ja juz lezalam i marcin stwierdzil ze on bedzie spal z Tynkiem a ja musialam wyemigrwac do Kasi ( jego zony ) na lozko :-D
wyszlysmy na papieroska na balkon a panowie w tym czasie zasneli :sorry2:
ubranka111162ov6.jpg
 
Do góry