reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Kasia jak patrze na te Twoje torciki to aż by się zjadło, ale po wczorajszym dniu wiem że nie powinnam, po 3 pączku już nie liczyłam ile ich zjadał, na rano został jeszcze jeden i też go zjadłam, co by się nie zmarnowała - niestety wróciły smaki na słodycze.
 
reklama
Moje dzisiejsze łupy na wyprzedaży w debenhamsie :) ImageUploadedByForum BabyBoom1423921460.892592.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423921460.892592.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423921460.892592.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 51
Wszystkie ciuszki sliczne!
A tak zapytam mamusie, ktore maja juz dzieci wy lubialbyscie ubierac dzieciaczkom bluzy z kapturami? Ja unikalam jak ognia bo takiemu lezacemu berbeciowi chyba niewygodnie?
 
Lolcia mam ten sam problem, nie lubiłam bluz z kapturem a na rynku bardzo dużo takich jak nie większość
 
Ciasteczko ja bardzo duzo kompletow dostalam typu dresiki plus bluza a nawet krotkie porteczki bluz koszulka tez z kapturkiuem i co z tego, ze super wyglada jak nie dalo sie tego uzywac :) ale mialam tez sporo takich cienkich sweterkow na guziczki na ramieniu i one u mnie swietnie sie spisywaly :)
 
lolcia ja również nie ubierałam, chyba że było chłodno, to wkładałam do wózka, ale wtedy mały miała założony kaptur, ze ściągniętym kapturem nie zakładałam bo miałam wrażenie że takiemu maluszkowi to może przeszkadzać. Denerwują mnie też ubranka zapinane z tyłu na guziczki.
 
Nie pomyslałam ze kaptur może przeszkadzać , ale to dlatego ze jestem świezynka . Dobrze ze poruszyliście ten temat , więcej juz takich mały bluz z kapturem nie kupie :)
 
Hej, jestem Czerwcowka 2014 i chciałam napisać ze u nas bluzy z kapturem super się sprawdziły gdy wychodziłam z chustą. cieplo bylo ale wiało a kaptur chronił małe uszy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też jestem świeżynka w temacie, ale na pierwsze 3 miesiące planuję głównie body i pajace. Unikam dresików i innych spodni, bo wydaje mi się że guma w pasie nie jest najwygodniejsza dla maluszka.Bluzy/sweterki ewentualnie na pajacyka jak będę wychodzić na zewnątrz, ale kapturów raczej unikam. Cóż życie dopiero zweryfikuje :)
 
Do góry