reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Minisia moge go kupić jak chcesz. Ale ty reszte bedziesz załatwieć. Co ty na to?????

A my rodzinnie zdecydowaliśmy tzn Ja M i Niki i bierzemy kolorek zielony jednak:))))pościeli oczywiście:)
 
reklama
Dziewczyny no sliczne te posciele i te rozki :-)
Ja narazie nic takieg nie kupuje takie grubsze zakupy pozniej bede robila :-) i juz sie doczekac nie moge :-)

Czarna gratuluje zakupu :-)
 
Dorotka jeszcze nie kupiłam. Narazie sie zdecydowaliśmy:tak: ale kto wie moze i dzis kupie:-p njpier musze napisac do nich czy maja na stanie:tak:
 
No to teraz nam sie Ppatqa i Kaka rozkręcą z zakupami:laugh2:
Ppatqa słodki komplecik. Uwielbiam takie delikatne aplikacje:tak:

A mój mąż mówi ze spokojnie mogę zamawiać tą pościel tylko musze wyczaić jaką mają do wózeczka aby za jednym zamachem kupić;-)

No więc sprawdziłam i wsio mają. Teraz tylko czekam na potwierdzenie ze jest kolor zielony i jaki jest koszt przesyłki i będe zamawiać:))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Dzięki czarna79 już znalazłam!
3 elementowa pościel firmowa**BABY-RAJ **120x90 (380410921) - Aukcje internetowe Allegro
kolor MISIE NA DRABINKACH ECRU
albo 3 el. eksluzywna pościel **BABY-RAJ **120x90** (381689939) - Aukcje internetowe Allegro
kolor ECRU Z KWIATKIEM
i jak wam się podoba?
Pogadam z M jak wróci z pracy i wybierzemy razem:-)

Z tej pierwszej poscieli z M wybralismy MISIE NATASZY :-D
I CO WY NA TO ?????????????
sory ze w taki sposow ale nie umiem WSTYD :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
NatusiaMa hehe mamy identyczne gusta tez biore pod uwagę te misie na drabinkach:))))))))) i maja do tego roz ek za 15 zł
Orginalne rożki firmy**BABY-RAJ **łap okazję (379336076) - Aukcje internetowe Allegro

choć nie wiem czy dla ciebie ważny rożek, bo ja bez niego ani rusz przez pierwsze 2 miesiące:-p a uwielbiam komplety wiec jak znalazł

Daj znać co wybrałaś ja z moim tez dzis bede gadac:tak:

a z rozkow to MISIE NA DRABINKACH ROZOWE ( tak dla dziewczynki cos rozwego hihih )
i KREMOWE PIESKI :-D:-D:-D
 
Do góry