reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Minisia szalejesz szalejesz:-p ja tez nie umiem sie juz powstrzymywać:laugh2:A body śliczniutkie

natusiaMa BOSKIE to sie nazywa trefny zakup. Ja tez właśnie lubie kupowac na allegro takie zestawy:tak:Nie ma co udało cie sie bardzo tanio wylicytować:tak:
 
reklama
Mam tylko nadzieje że lekarz nie pomylił sie co do płci maleństwa bo miałabym kilka zbędnych sukieneczek:-D
Lubię poszukać sobie takie zestawy bo zaniewielkie pieniądze można kupić sporo ciuszków:-)
 
NatusiaMa bardzo sliczne ciuszki i tyle ich jest ze szok za taka kase to super zakup tylko pozazdroscic :-).

Ja tez przyznam sie ze chcialabym wieciec juz plec i wiecie juz wiedziec co jest w brzuszku
moze zwracac sie di dzidzi juz po imieniu :-).A przedewszystkim to chcialabym wiedziec jaki rodzaj ubranek kupowac :-)
 
reklama
Do góry