reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

Bardzo prosze o udostepnienie linka zbiorki i pomoc
Rehabilitacja po operacji musi byc od razu po powrocie ze szpitala. Bo lewa reka bedzie nie sprawna.
I konieczne jest od razu po operacji rozpoczęcie pracy nad nią zebym nie została kaleką 😔 Boje sie ...

pomagam.pl/walczezrakiem
Kochana, nie dziwi mnie nic, a nic, że się boisz. Już wczoraj o tym myślałam. Czy masz z kim porozmawiać o tym strachu? O różnych scenariuszach? O tym co w tobie się dzieje, o emocjach, myślach?
 
reklama
Kochana, nie dziwi mnie nic, a nic, że się boisz. Już wczoraj o tym myślałam. Czy masz z kim porozmawiać o tym strachu? O różnych scenariuszach? O tym co w tobie się dzieje, o emocjach, myślach?
Staram sie o tym nie myslec. Akurat 1go synek.idzie pierwszy dzien do przedszkola i staram sie tą date tylko z tym łączyć.
Jeszcze musze sie pozbierać, żeby miec sile i wyniki na operacje. Po niedzieli kardiolog jako pierwszy do odwiedzin
 
@SalsaPL No to mocno trzymam kciuki, by jak najmniej skutków ubocznych było!
Dziękuję 😘 oby jak najmniej. Ale niestety nowe dochodzą. A po operacji to juz w ogole nie wyobrazam sobie jak bede funkcjonowac 😔
Właśnie jestem w Poznaniu. Zastrzyk, lekarz, sklep dla amazonek, zaraz znowu lekarz.. Jutro tez lekarz.. 🤦‍♀️
Ale mam juz gorset klin rekawy.. fra nizej 😔 masakra. Apteki juz nawet nie mam co odwiedzać..
 

Załączniki

  • Screenshot_20230828_152612_Gallery.jpg
    Screenshot_20230828_152612_Gallery.jpg
    362,3 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry