reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

O lekarzach juz nie wypowiadam sie.. brakuje mi slow i nerwow. Bo moze gdyby nie ich olewanie to nie zaorałoby mnie tak.. moze by dalo rade z chemią. A tak wyniszczyli mnie. BCU to i tutaj mialam.- dotyczy to diagnozy -w max 2 mce musza sie zmiescic z badaniami i rozpoczac leczenie. Wiec co osrodek to nowa karta DILO i licznik na nowo.
Z WCO przenosilo sie kilka osob bo tam ponoc tych terminow nawet nie trzymają i diagnostyka ciagnie sie miesiacami.
Niestety nie mam czasu.
 
reklama
Jestem po wizycie prywtanej u tej mojej dr. oraz u ortopedy i laryngologa.
Jutro od rana jade znowu do Poznania do profesor- chirurg onkolog a na srode konsylium.
Wszystko pogmatwane sie robi..
Wg dr nie wyrobie jednej operacji. Musze miec na dwie podzielone :( jutro po wizycie napisze co prof na to..
 
01.09 klade sie do szpitala ❤️
04.09 na stół operacyjny 🍀
Do tego czasu, nim sie położę, to musze stanąć i to dosłownie, na nogi.
Przede mną ciężka walka by sie pozbierać po chemii w tak krótkim czasie :/
Musze jeszcze nabyć gorset pooperacyjny. Jutro jedziemy z malutkim na kontrole do Poznania, to juz wyszukałam sklep dla amazonek.
.. zaczynam sie powaznie bać..
 
Kolejna latanina🙈, 3 dni doslownie po lekarzach, szpitalach, klinikach i.. przyniosły efekt.
Oj ksiazke bym mogła napisac, z samych tych dni byłby porządny tom 🤦‍♀️
Operacja bedzie podzielona na dwa etapy.
Teraz ten bezposrednio zagrazajacy, wyciecie wszystkich zmian. Pełna masektomia jednostronna.
Obu jednoczenie stwierdzono że mogłabym nie wytrzymać. Za duze obciazenie dla organizmu. A i tak przeorana jestem i długo bedzie trwało nim bede jakos funkcjonowac.
Po operacji niestety nie bedzie lepiej.
Juz musze ustawiać rehabilitacje, jutro ten gorset ogarnąc, jakies kliny, opatrunki itp.
Pozniej chemia cd. Ale nie ta co miałam, tylko inna linia leczenia. I dlatego tez operacja na 2 etapy, bo wg lekarzy szybciej sie pozbieram po tej.operacji niz po.pelnej, a chemie musze przyjac jak.najszybciej po operacji.
Pytanie jedynie czy będa miejsca na refundacje, lub w uniwersyteckim programie czy też bede musiała odpłatnie.
 
Niestety prawda taka.. tylko prywatne wizyty przyniosły efekt.
Bez tego nie było by opcji ani terminów ani nic..
Prywatnie jest czas na pacjenta, warunki do udzielania odpowiedzi, do zaopiekowania sie, do leczenia !!!
Całą historie, a raczej batalie jaką przeszłam przez te dni.. na prawde ciezko opisac nawet.
Plus taki, że za tą pierwszą operacje nie place. Dopiero druga, wiec jest wiecej czasu na zebranie srodkow. A wczesniej na rehabilitacje, bez ktorej nie bedzie mozliwe dalsze leczenie.
Dziekuje Wam wszystkim ❤️ bez Was nie miałabym tej mozliwosci ❤️❤️❤️
Kazda złotowka przekłada sie na walke o zycie. I to jak widac nie tylko z samym rakiem ale i z systemem.
 
reklama
Bardzo prosze o udostepnienie linka zbiorki i pomoc
Rehabilitacja po operacji musi byc od razu po powrocie ze szpitala. Bo lewa reka bedzie nie sprawna.
I konieczne jest od razu po operacji rozpoczęcie pracy nad nią zebym nie została kaleką 😔 Boje sie ...

pomagam.pl/walczezrakiem
 
Do góry