reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Dzięki BUBA! Mi się wydaje, że im chodziło o lżejszą spacerówkę, dlatego tak namieszali mi w głowie.
A tak poza tym od soboty JESTEM JUŻ MAMĄ ŚLICZNEGO MATEUSZKA :-D
Pozdrawiam Was cieplutko!
 
Witam serdecznie!:-)
Mam nadzieję, że zaglądacie jeszcze do tego wątku i mi pomożecie. Jestem w ciąży z drugim bejbisiem i poszukuję dla niego wózka (urodzi się w marcu). Mam już prawie 2-letniego synka przy którym przerobiłam kilka wózków, dlatego teraz chciałabym nabyć taki, którego nie sprzedam po pół roku, bo będzie spełniać szereg wymagań.
Ale napiszę Wam co mieliśmy i jakie były nasze oczekiwania:

- zaczęliśmy od buzza 2006 kupionego pod koniec roku (mały jest z listopada) i użytkowaliśmy go do marca - wtedy wyrósł z gondoli, a nie siedział jeszcze na tyle stabilnie, żeby posadzić go w buzzowej spacerówce (wyginał się na boki). Poza tym mieszkaliśmy wtedy na 3 ptrze bez windy i nie dałam rady nosić całej spacerówki po schodach, więc buzza sprzedaliśmy, choć przez tych kilka miesięcy nic złego z nim się nie działo, był bardzo zwrotny, dla nas wygodny i dla małego w gondoli sądzę, że też:tak:

- potem był chicco CT04 - bo można było nosić po schodach (składał się w całości, a nie jak buzz sam stelaż + siedzisko nie składane), była jeszcze zima, więc zależało nam na pożądnych kołach, ale okazało się, że 6 m-czny Igor nie siedział stabilnie w tym wózku - za szerokie siedzisko, bez bocznych poduch, więc sprzedaliśmy.

- potem chicco CT01 - mniejsze kółeczka, ale fantastyczne siedzisko - dość obszerne, fajnie zabudowane, znakomita buda, łatwo dostępny kosz na zakupy, oparcie rozkładane zupełnie na płasko, regulowany podnóżek. Ale po roku użytkowania kółeczka się powyginały, my przeprowadziliśmy się do domu, więc wózek z małymi kółkami nie był już potrzebny...

- i kupiliśmy rammati opal - genialne amortyzatory, wielkie i grube opony (jedzie jak czołg po każdym terenie, nawet piachu nadmorskim), ale dość krótkie oparcie i źle zawieszone siedzisko, tzn. zbyt płasko, co powoduje, że młody zjeżdża po siedzisku do przodu, zwłaszcza jak nie jest postawiony podnóżek.
Więc dla drugiego dziecka nie chcę takiego wózka, mimo, że prowadzi się go fantastycznie lekko, jest zgrabny i szalenie zwrotny.

- mieliśmy jeszcze spacerówkę na zakupy Titi z1 - totalna porażka

Zjeździłam teraz większość poznańskich sklepów z wózkami, w poszukiwaniu tego jedynego, którego nie będę sprzedawać przez następne 2-3 lata:-D i stwierdzam, że jest z tym wielki problem.
Jedyny, jak narazie, który spełnia "prawie" wszystko jest peg perego GT3 - już dwukrotnie ktoś o niego pytał, ale bez echa - więc jeśli możecie - BUBA!!!! - napiszcie proszę co o nim sądzicie. Z minusów znalazłam tylko:
- długi jak przegubowy tramwaj, więc problem na zakupach
- nie wiem, czy kosz będzie dostępny po położeniu oparcia

Z Waszych typów nie zdecyduję się na:
- x-landera z powodu wysoko zamontowanego pałąka - 2-letni Iguś miał go prawie na oczach
- speedy - nie za bardzo podoba mi się w całości, mimo, że lubię 3-kołówki. I wolę oparcia takie "bardziej zabudowane", "miękkie", z bocznymi oparciami, a nie płaskie, no, ale kto wie...kto wie....;-)

A może macie jeszcze jakieś typy?
Cena nie gra roli, a wózek powinien mieć:
- obszerne, długie siedzisko - przytulne
- rozkładane oparcie
- regulowany podnóżek
- barierka
- wygodne koła + amortyzacja, bo na całym osiedlu mamy pozbruk i małym wózkiem trzęsie
- w miarę duża buda
- kosz na zakupy
- gondola obojętna co do wymiarów, bo młode pojeździ wiosna/lato
- fotelik montowany na stelażu, bo często jeździmy autem
- nie mam schodów, ale czasem wrzucam wózek do bagażnika (kombi), więc 20kg też nie może ważyć;-)

Przepraszam Was za przydługiego posta - mam nadzieję, że ktoś znajdzie chwilę, żeby przez niego przebrnąć:baffled::-)
pozdrawiam serdecznie i czekam na rady!
 
Jako zachwycona posiadaczka speediego będę go polecac zawsze:-p
Do specjalistek się tu co prawda nie zaliczam ;-), ale jednym z moich pierwszych typów jeszcze w ciąży była Emmaljunga City Jet, niestety odpadła w przedbiegach z powodu ceny i schodów:-p
Z tego co napisałaś, u Ciebie nie ma tych ograniczeń, więc może...?
Emmaljunga City Jet
TikTak - wszystko dla dzieci: wózki dziecięce, zabawki, foteliki

No i jeszcze Jane Nomad, ale minusy miał te same co powyzszy :)
ŚWIAT WÓZKÓW - sklep internetowy oferujący WÓZKI DZIECIĘCE
pozdr.
 
Dzięki wielkie:-)

Emmaljunga ze zdjęć wydaje mi się, że ma zbyt pochylone oparcie - vide speedy i inne wózki trekkingowe - ale może się mylę, bo na żywo nie widziałam.

A jane nomad ok, tylke te czarne koła mnie dołują:-D Pamiętam wersje z 2006/07 były wiele ładniejsze. I te tapicerki też przygaszone - chociaż PP GT3 też nie popisał się kolorystyką w tym roku (na calineczce znalazłam kolor anice i najwyżej z nim pokombinuję, albo poczekam na kolorystykę 2009)

A co o samym PP? Ktoś coś wie?
 
Beakta - wydaje mi się, że w murze jest zbyt niskie oparcie - widziałam dzieci 7-10 m-czne, które główką sięgały końca oparcia - a to oznacza, że 1,5 roczne dziecko już się nie zmieści w siedzisku na długość (tak samo jak w casualplay):no: Ale przy okazji wizyty w sklepie zamierzam posadzić tam mojego 2-latka, który ma około 90cm i zobaczymy:-)
 
WITAMY WSZYSTKIE OCZEKUJACE NA DZIDZIUSIA MAMY ORAZ TATUSIÓW.

CHCIELIBYSMY ZAPROSIC PANSTWA DO ZAKUPOW WOZKOW QUINNY, W NASZYM SKLEPIE, NA KTORE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE PROMOCYJNA Z OKAZJI OTWARCIA SKLEPU.

DLA WSZYSTKICH RODZICOW Z FORUM BABYBOOM, KTORZY ZDECYDUJA SIE NA ZAKUP WOZKA QUINNY W NASZYM SKLEPIE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE RABATOWA


ZA ZAKUP WOZKA QUINNY BUZZ 3 LUB 4 UDZIELAMY 6% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA:
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA *ORAZ ORYGINALNY KOSZ NA ZAKUPY QUINNY (69 zł)

ZA ZAKUP ZESTAWU QUINNY BUZZ 3 LUB 4 Z GONDOLA UDZIELAMY AZ 10% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA GRATIS
*ORYGINALNY KOSZ QUINNY NA ZAKUPY(69 zł) GRATIS


WSZYSTKICH RODZICOW ZAINTERESOWANYCH NASZA OFERTA ZAPRASZAMY NA NASZA STRONE


JESTESMY OFICJALNYM SPRZEDAWCA WOZKOW QUINNY, ORAZ LEGALNIE DZIALAJACA FIRMA NA POLSKIM RYNKU.

UWAGA!!!
PRZY SKLADANIU ZAMOWIENIA W POLU UWAGI NALEZY WPISAC PROMOCJA BABYBOOM ORAZ SWOJ NICK.

W RAZIE PYTAN PROSZE PISAC NA MAILA POSTARAMY SIE ODPOWIEDZIEC W JAK NAJKROTSZYM CZASIE.

info.swiatdziecka@gmail.com

POZDRAWIAMY SREDECZNIE I ZAPRASZAMY NA ZAKUPY.
 
reklama
Witam
Potrzebuję porady. Przymierzam się do kupienia wózka spacerowego. Mam obecnie Implasta Boldera, ale na wiosnę mój Szkrabuszon wyrośnie z fotelika i będę chciała całość sprzedać. Stąd właśnie moje pytanie: Jaki polecacie lekki wózek spacerowy (nie parasolkę)?
 
Do góry