reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Weny nie było, teraz dopiero się biorę do roboty:-p
A speedim dziś szalałam po sklepie:-) Chcę go dla mojego bąbla!!!:tak: I dla siebie:-pteraz jeszcze decyzja co do koloru:rofl2: Zwariować idzie od tych ciężkich wyborów:-D
Ja też nie mogę się juz doczekać, żeby go przytulić, ale z drugiej strony wiem, że będzie mi brakowało jego nieustannego wiercenia się i wypychania dupki na cały świat... :-D
Miłego dnia!


Oooo, to widzę, że dołączysz do naszego grona dumnych posiadaczy Speediego :) Ja wybralam kolor chili, bo nie wiem czy urodze chłopca czy dziewczynke, poza tym ten kolor taki przygaszony jest, wydaje sie byc mało brudliwy i nie jest smutny :) Ale kolor to juz kwestia gustu. W moim sklepie nie mieli Chilli i mieli problem ze sciągnieciem z hurtowni (ponoc jest taki boom na te wózki), wiec kupiłam przez allegro- nówke sztuke i jeszcze taniej i w gratisie dodatkowy pokrowiec na foteli Maxi-Cosi, oprócz oczywiscie gratisowej torby i śpiworka na spacerówke, ubeezpieczenia przesyłki i wysyłki kurierem. Kurier dowiózł, mam na wszystko gwarancje i jestem bardzo zadowolona :)
 
reklama
Oooo, to widzę, że dołączysz do naszego grona dumnych posiadaczy Speediego :) Ja wybralam kolor chili, bo nie wiem czy urodze chłopca czy dziewczynke, poza tym ten kolor taki przygaszony jest, wydaje sie byc mało brudliwy i nie jest smutny :) Ale kolor to juz kwestia gustu. W moim sklepie nie mieli Chilli i mieli problem ze sciągnieciem z hurtowni (ponoc jest taki boom na te wózki), wiec kupiłam przez allegro- nówke sztuke i jeszcze taniej i w gratisie dodatkowy pokrowiec na foteli Maxi-Cosi, oprócz oczywiscie gratisowej torby i śpiworka na spacerówke, ubeezpieczenia przesyłki i wysyłki kurierem. Kurier dowiózł, mam na wszystko gwarancje i jestem bardzo zadowolona :)
Ja zastanawiam się nad sail lub fudge, obydwa kolory mi się podobają. A w sklepie jest tylko sail, ale mogą ściągnąć ten drugi. Sail jest tylko takim trochę zimnym kolorem, na lato w sam raz, ale zimą... no nie wiem. Z kolei fudge jest cieplejszy, ale czy na lato nie za ciemny??? W końcu to nie czarny. Dziś jadę z M do sklepu, może razem będzie łatwiej podjąć decycję. :-)
 
Ja zastanawiam się nad sail lub fudge, obydwa kolory mi się podobają. A w sklepie jest tylko sail, ale mogą ściągnąć ten drugi. Sail jest tylko takim trochę zimnym kolorem, na lato w sam raz, ale zimą... no nie wiem. Z kolei fudge jest cieplejszy, ale czy na lato nie za ciemny??? W końcu to nie czarny. Dziś jadę z M do sklepu, może razem będzie łatwiej podjąć decycję. :-)


I co decyzja podjęta? Wózek kupiony?
Jeżeli tak, skopiuj sobie od razu instrukcję montażu pasków regulujacych wysokość oparcia w spacerówce Speediego, którą opisała Buba :)
 
Cześć!
Instrukcja montażu pasków regulujących wysokość oparcia w spacerówce już dawno zapisana;-)na kompie.
Kolor wybrany:-)Będzie fudge. Zakupu dokonamy w środę bądź w czwartek:-)
Zostaje czekanie do października na moją słodycz :-) (no chyba, że wypchnie się wcześniej na świat;-)).
Pozdrawiam serdecznie! I dzięki dziewczyny za wsparcie i porady! :-)
 
A ja sie wtrace bo dawno nie bronilam Buzza.Na rynku jest teraz mnostwo wozkow.Ogromny wybor.Jak ja kupowalam wozek nie mialam takiego wyboru, kupilam buuza bo byl jajlepszy.Ale wciaz mi sie podoba.Zapakowalam go do wora i bede miala dla drugiego bobo.Teraz uzywam jane energy i jest super.Podoba mi sie maxi cosi mura ale pomimo wszytsko buzza bede bronic wlasna piersia.!!!
 
ja kupilam sobie w maju dla swojego bobaska x-landera xa bardzo mi sie spodobal w wyglondzie kolorki tez byly extra i super sie prowadzi ,kiedy filipek przyszedl na swiat (21 czerwca) i wyszlam na swoj pierwszy dlugo wyczekiwany spacer to okazalo sie ze w moim miescie co druga osoba posiada taki wozek mialam wrazenie ze idac ulica wszystkie mamy jakie mijalam mialy x-landry :szok:
Wtedy wpadl mi w oko na allegro quinny buzz strawberry -powiem szczerze ze po zakupie jego i przeczytaniu poznij opinji o nim na forum bylam troche zasmucona , ale po pierwszym spacerze uwazam ze prowadzi sie tak samo dobrze jak x-lander a wozeczek i jego truskawkowy kolorek bij wszystkie wozki w moim miesie bo nikt takiego nie ma :-) kiedy wychodze na spacer ludzie oglondaja sie zamna i slysze komentarze : jaki fajny wozeczke . x-lander jest bardziej stabilny i solidny ale buzz wyglondem bije go na glowe ale i co dla mnie ma tez ogromne znaczenie to to ze buzz jest jedynym wozkiem ktory miesci sie do mojego mini coopera:-)
narazie wiec trzymam dwa ale mysle ze niebawem sprzedam x-landera i zostawie sobie buzza. :-)
 
dziewczyny posiadajace starsze dzieci mam pytanie (zwlaszcza do buby) uzywacie spiworkow do wozka? Jaki spiworek dla dwulatka? Mam dwa spiwory quinny i jane ale niestety juz za male.Moj maluch nie lubi zimna a niedlugo jesien , zima.Kocyk nie wystarcza.Chce spiwor.Jakies porady?
 
ja zostałam teraz już tylko z jane energy, casualplaya sprzedałam wraz ze śpiworkiem :tak:

nie będziemy raczej śpiworka już używac, bo na spacery chodzimy już głównie bez wózka, także myślę, że damy radę bez? :happy:
 
reklama
Speedi zamówiony :-)
Pozdrawiam cieplutko :-)
Już nie mogę się doczekać spacerku z moim bąblem...


I jak, doszedł wozio??? Pewnie napatrzec sie nie możesz i doczekać pierwszego spacerku :) Gratuluje kolorku :)
Ostatnio mój gin powiedzial, ze szykuje sie duzy chlopak i zaczelam sie bac, ze do wiosny nie dojeżdze z nim w gondoli. Ale teraz wszystkie te gondole takie małe jakieś, jak mi wyrosnie to wsadze w spiworek i spacerówke. Pożyjemy-zobaczymy :)
 
Do góry