reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Ja zakupilam Mure 4 i powiem jedno...rewelacja i dodam ze nie ma osoby ktora by sie tym wozkiem nie zachwycila. Jak na razie testujemy jeszcze w domu ale naprawde,kazdy kto oglada jest pod wrazeniem i kazda znajoma mowi ze tez taki zakupi.
My też mamy Mure 4 jesteśmy po testach domowych i ja jestem zachwycona już się doczekać nie mogę spacerów z maluchem, jest maksymalnie funkcjonalna jedyne czego można się trzepiać to waga ale zdecydowanie pomijalny szczegół przynajmniej dla mnie. Polecam bo naprawde super, ze speedi sx zrezygnowałam bo mąż nie chciał 3-kołowca. Mura ma tylko "dziwnawe" kolory mu kupiliśmy tą malinowo brązową (naszczeńście widziałam ją na zywo)- kolory w katalogu nie oddają barwy- nawet sprzedawca powiedział że katalog w tym przypadku jest wybitnie nie dobrym wzorcem.
 
reklama
Przeczytałam cały watek i jestem pod wrażeniem wiedzy wszystkich kobietek,ale przede wszystkim Buby. Tak wiele wózków opisalyście podajac wady i zalety.
Niestety nie znalazłam nic o wózku,który mnie interesuje. Dlatego bardzo prosze o opinie
ABC Design 3 Tec
 
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy!
Mam dylemat w wyborze wózka:-(Zastanawiam się nad quinny speedi sx, mutsy transporter i bebecar style at. bardzo proszę o pomoc w wyborze, ważna dla mnie jest duża spacerówka. Która z tych trzech będzie najwygodniejsza dla mojego maluszka? Wiecie może, czy w transporterze rozkłada się na płasko?
 
Witam,witam :tak:
Wrocilam z zaswiatow......

Wybaczcie ale nie zdolam nadrobic zaleglosci :-(
Ale wrzuce za to patent godny polecenia dla aktywnych rodzicow.
testuje od pol roku i spisuje sie genialnie:
http://chariotcarriers.com/english/html/cheetah.php?accID=&conID=&proID=cheetah&flaID=gallery
mamy wersje jednoosobowa i z kolkiem terenowym.Zasteuje nam to idealnie quiniaka sklada sie na plask do bagaznika(a mamy raczej niewielki bo w bagazniku wozimy jeszcze czasami dach samochodu)

No i dla ciekawosci.My tu sie glowimy,jaki wozek,czy aby bezpieczny,od kiedy spacerowka by nie obciazac kregoslupa a tu prosze:pekin 2008 wozki drewniane rzada na ulicy.Przez wiele dni w Chinach nie widzialam wogole wozkow albo tylko takie.Raz widzialm zappa i dwa razy wozek chinski no name spacerowka parasolka nie rozkladana 3 miesieczny wiszace w niej bobo...Dzieci sie tam nosi na rekach stawia na nogach od urodzenia,nie nosza pieluch tylko w ciuszkach jest rozciecie i po sprawie.
A nam sie luksusow zachciewa i debatujemy czy Buzz czy speedi ;-)
A tam quiniaki sie kurza na wystawach....
No i 90 procent dzieci ma problemy z kregoslupem i dysplazje....
No coz co kraj to obyczaj...
 
BUBA no nareszcie ;-)
a to co piszesz...nie wierzę normalnie, łóżeczko drewniane na kółkach :szok: :-D no ale to taki naród...tam kobieta przez pierwsze 3 miesiące po porodzie nie może wychodzić z domu :dry: nawet na spacerki z dzieckiem, paranoja :no:
a twoje cudo też niezłe :-)
 
Dziewczyny pomóżcie!!! Proszę!!! Mój M odrzucił już jeden z tych trzech wózeczków. Został Speedi i Transporter :-) no i jak tu wybrać ten jeden właściwy? Nadal nie znalazłam info na temat rozkładania spacerówki do pozycji leżącej w Transporterze :-(
W sumie to już niewiele czasu mi zostało, wg terminu 1 października mój BĄBELEK:happy: przyjdzie na świat, a ja mam na głowie jeszcze przeprowadzkę i kończenie pracy dyplomowej (z obroną 20 września).
BARDZO WAS PROSZĘ!!! Napiszcie, o ile wiecie, którą spacerówką pośmigam ze swoim maleństwem dłużej?
Lecę na badania.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich!!!!!:-)
 
sugar szponik ;-)

wildfang o moje zdanie i opinnie znasz.Co do transportera to wez pod uwage:

1.nieregulowany podnozek w spacerowce(z doswiadczenia wiem ze to masakra)
2.krotkie siedzisko i niska budka bez wywietrznika i okienka maluch szybko przestanie sie miescic tak jak moj w Britaxie nie wchodzil w niego majac 1,5 roku :-( i bedzie przy wietrznej pogodzie mial slaba widocznosc.
3.dosc wacie siedzisko
4.tapicerka ciezka do demotazu i latwo brudzaca sie.
5.Wozek rozklada sie zupelnie na plasko tylko pod katem z tego co pamietam 175 stopni.

6.rama aluminiowa bonus za wage ale minus za solidnosc.

plusy
1.komfort dla prowadzacego
2.waga i wymiary po zlozeniu
3.w miare pakowny kosz
4.nienajgorsze amorki

powodzenia w wyborach ;-)
 
reklama
Dzięki śliczne BUBA!
Muszę sprawdzić obydwa w sklepie, choć nie ukrywam, że moim faworytem jest speedi, ale mój M nie za bardzo może się przekonać co do 3 kółek, tzn. czy zimą na śniegu będzie się dobrze sprawował i czy stabilny jest w ogóle...
Ciężkie negocjacje nas czekają... :-p
Łatwiej mi było się zdecydować przy kupnie auta :-)
Pozdrawiam!
 
Do góry