reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Ja piorę cały czas w Vizirze Sensitive. Czasem w ruch idzie Persil. Zawsze daje podwojne płukanie.

A kupy u nas sa hmmm takie jak napisala Mela - tęczowe :-D

Ostatnio mała pałaszowała ziemniaczki ze szpinakiem. Pieluche strach było otworzyć :rofl2:
 
reklama
Ale straszycie mnie tymi kupami.:-DJa to trochę odzwyczajona jestem od ch widok. Jedna na 10 dni. Także jak już jest to radość wielka, że w końcu dziecko kupę zrobiło. Właśnie zaczęłam wprowadzać słoiki tzn od wczoraj zobaczymy jakie będą kupowe rezultaty?:baffled:
 
Kupki:rofl2:
Nigdy nie myślałam, ze to moze być takie fascynujące... Jak P. małą przebiera, to zawsze zdaje mi relacje z jej barwy i kosystencji... Później mała dyskusja "po czym", "dlaczego"...
U nas też cała tęcza już chyba była. Ale od kiedy dajemy Marysi "inne":rofl2: pokarmy, to strach pieluchę otwierać, i mamy dyżury z P.:cool:
pierzemy w "dzieciowym", a prasowałam do 4 miesiąca... moja siostra urodziła w ubiegły roku w lipcu i smiała sie że po 4 miesiącu przestanę pracowac;-) i tak też sie stało. Teraz staramy się by równiutko i ładnie rozwieszać ubranka... i jest git!
 
U mnie jest tak samo... kupki to cała paleta barw :tak:

A ja mam pyt od kiedy przekładacie materac w łóżeczku na tą drugą strone?
I czy wodą morską mogę psikać codziennie nosek...czy jest jakis limit przez ile dni mozna?
 
justyna przypomniałaś mi, bo o to samo miałam pytać!! :)
Ja tą wodę morską psikam rano, i przed snem tylkoi wyłącznie profilaktycznie, i podpinam się pod pytanie: czy tak można???
 
Jeszcze jedno mam pyt. z tego cop pamiętam to Ann ty przechodziłas z wody zywca na tą z dzbanka brita? Od razu przeszłas czy mieszalas jakos pól na pól żeby przyzwyczaić...>?
Kurczę bo nie wiem jak to zmienic zeby nie było boli brzuszka....
A tak w ogóle gdzies przeczytałam na jakiejs stronie jak któras pisała ze takim mały dzieciom nie poleca się picia takie wody :sorry:
 
reklama
Do góry