reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Mi też najbardziej pasują premium care tylko ta cena. Właśnie testuję pamper sleep and play i zamierzam jeszcze activ baby sprawdzić :-D zobaczymy co nam najbardziej przypadnie do gustu :-)
 
reklama
u nas activ baby sprawdziło się rewelacyjnie, nawet przy największych kupach. z dadą bywa różnie, zdarza się, że przecieka, ale ogólnie mały zużył już prawie 2 opakowania 3 i jest nieźle. na noc zakładam 3 z activ baby bo z przewijaniem różnie bywa :zawstydzona/y:
 
co do pieluch u nas przetestowane premium care, activ baby, dady i jak narazie dadę chyba lubimy najbardziej bo nie dosyć, że ta cena zachęca to i jak pozostałe Melcia potrafi przesiusiać i przekupkać, mam jeszcze te sleep & play do przetestowania - zobaczymy jak one się sprawdzą.
 
Ja dziś kupiłam na spróbowanie Dady dla Wojtka, bo dla Ady kożystałam z 4 i 5. Zobaczymy, pierwsza kupa poszła i jest ok :-D A koło mnie otwarli nową biedronkę i pieluchy były po 24 zł.
 
A myśmy właśnie zaliczyli wtope ze sleep&play :confused2:. Pierwsza w naszej karierze z kupą. Najlepsze że więcej kupy było na lecach niż w pieluszce:szok:. Wiec kończymy tę paczkę i już nigdy więcej.
Premium care jeszcze nie próbowałam bo cena wysoka a promocji nie widziałam jeszcze.
W tesco sleep&play były za ok25 zł 3ki 56szt + paczka chusteczek. A haggisy wychodziły 46gr za sztukę.
 
reklama
Do góry