reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Ja w nocy staram się kłaść ją na plecach albo na boczkach. Chyba że ma problem z zaśnięciem to na chwilę na brzuch a potem ją delikatnie na boczek przekładam. W ciągu dnia częściej jej na brzuszkowanie pozwalam
 
reklama
Dziewczyny, czy wypadają Wam już włosy po porodzie???

Mnie lecą garściami:szok::szok:, są wszędzie:szok::szok: zaczyna mnie to powoli denerwować i nie pamiętam ile to trwało po pierwszym porodzie:crazy:
 
Wika mnie właśnie zaczęły choć fryzjerka mówiła o 5 mcy to już mi idą, że w szoku byłam:szok:

Kurde moja mała uwielbiała rano na brzuszku zasypiać i dosypiała mi 4 godziny a teraz masakra...odwidziało się i kompletnie nie chce na brzuszku leżeć:crazy:
 
Mój Okruszek też na brzuszku śpi w nocy, nie boje się bo główkę też sobie świetnie przeklada, a poza tym mam monitor oddechu i jestem spokojniejsza

włosy też zaczęły mi wypadać :-(
 
Nasz Szkrab rzadko na brzuszku jest, bo nie przepada za tym, kładę go tak praktycznie tylko żeby poćwiczył
mi włosy nie wypadają, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że kosmicznie rosną, podobnie paznokcie mam długie jak nigdy:-p
 
Rozalka też na brzuszku rzadko, bo zaraz zaczyna się płacz, kładę ją kilka razy dziennie, ale leży max ze 30 sekund

Też mi włosy nie wypadają, a paznokcie mam mocne jak chyba nigdy jeszcze :-)
 
Dziewczyny, czy wypadają Wam już włosy po porodzie???

Mnie lecą garściami:szok::szok:, są wszędzie:szok::szok: zaczyna mnie to powoli denerwować i nie pamiętam ile to trwało po pierwszym porodzie:crazy:
Mi tak samo. Juz sie zastanawiam nad ścięciem na boba lub cos w tym stylu bo mam takie za łopatki i czarne prawie i tylko zbieram zewsząd w domu. Ostatnio nawet z Nadulki pampersa wyciagnęłam jeden taaaaki długi:baffled::zawstydzona/y: ale w rozpuszczonych chodze tylko do kościoła:rofl2::-D albo pod prysznic :) wiec nie wiem skąd ich tyle w domu.
Moja na brzuszku nie lubi leżeć, ewentualnie na rekach jak jest u nas,albo na kolanach, to lezy jak ta lala i główke podnosi pieknie:tak:
 
u mnie włosy w normie - kupiłam sobie jeszcze teraz szampon i odżywkę poleconą przez fryzjerkę :) fajnie bo 1litr odżywki i 1litr szamponu plus przesylka wyszło 38zł :) wczoraj przyszło , jutro rano robię testing ;D

a moja Niuńka godizne temu marudziła , położyłam ją na sobie , 15min i dziecko odleciało i śpi dalej już ją z siebie ściągnęłam i położyłam na brzuszku na naszym łóżku :)
 
reklama
Mata doszła i jestem mega zadowolona... Szymek polubił to miejsce od pierwszego wejrzenia ;-) Największym zainteresowaniem cieszy się jak na razie lusterko i listek :-)

A moj spi przeważnie pod kocykiem ale czas chyba wyjąć kołderkę.

A co do wlosów to masakra wszędzie są, w pon byłam je nawet trochę podciąć bo mam już ich dosc
 
Do góry