reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe? :(

i dalej nic nie ma ;( dał mi skierowanie do szpitala...mam na to 7-10 dni...chyba, że wcześniej się zacznie poronienie ;( nie wiem czy iść jeszcze do innego czy dać sobie spokój...
 
reklama
dzięki za wsparcie

zapisałam się jeszcze na wizyte do specjalisty od usg - na wtorek...
to już będzie ostatnie usg...
jak dalej nic nie wypatrzy to idę do szpitala...
wątpie, żeby zdarzył się cud, ale chce mieć czyste sumienie... nie chce później nocami zastanawiać się czy dobrze zrobiłam...
 
nie wiem co napisac bardzo mi przykro naprawde. napewno cie to nie pocieszy ale (juz to gdzies pisalam na forum) moi rodzice starali sie o dziecko 8 lat moja mama stracila 4 dzieci i w koncu pojawilam sie jaaa :) i mam sie calkiem dobrze mama mowi ze dalam jej popalic za 4. wiem ze y przezywasz tragedie i ja nie zrozumiem tego co czujesz nikt kto tego nie doswiadczyl nie zrozumie :(
 
nie wiem co napisac bardzo mi przykro naprawde. napewno cie to nie pocieszy ale (juz to gdzies pisalam na forum) moi rodzice starali sie o dziecko 8 lat moja mama stracila 4 dzieci i w koncu pojawilam sie jaaa :) i mam sie calkiem dobrze mama mowi ze dalam jej popalic za 4. wiem ze y przezywasz tragedie i ja nie zrozumiem tego co czujesz nikt kto tego nie doswiadczyl nie zrozumie :(

każde słowa otuchy pomagają, nie tracę nadziei, że kiedyś będziemy mieć dziecko...
 
Ale puste jajo plodowe to nie strata dziecka, tyllo powikłania po zapłodnieniu, sytuacja losowa. Nie zależalo to os Ciebie! na pewno będziesz miała dziecko, ja też na to liczę, jak już mi minie trochę czasu po łyżeczkowaniu...
 
reklama
Ale puste jajo plodowe to nie strata dziecka, tyllo powikłania po zapłodnieniu, sytuacja losowa. Nie zależalo to os Ciebie! na pewno będziesz miała dziecko, ja też na to liczę, jak już mi minie trochę czasu po łyżeczkowaniu...

dla mnie to strata, tak jakby było to dziecko. wiem, że to nie zależy ode mnie... ile czasu kazali Ci czekać z ponownymi staraniami? dostałaś jakieś zwolnienie po zabiegu? jak szybko wróciłaś do pracy?
 
Do góry