reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

Nas póki co się żadne choroby nie czepiaja tfu tfu [emoji4] zobaczymy co będzie jak się żłobek zacznie bo to już tuż tuż... Dziś skompletowalam Tymkowi wyprawkę do żłobka, no i poza tym trochę syniowi nowości nakupilam... Aż się boję sprawdzić stan konta[emoji38][emoji39]

Wczorajsze spotkanie całkiem udane a i miejscówka fajna [emoji4] polecam bawialnie funbus w Leclercu na Zana [emoji4] załączam Wam dwie fotki mojego mężczyzny [emoji4]
fd56257665e44367ef2754b6df2d994c.jpg
1b8337375cc15f10433937542853bb16.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
W funbusie są atrakcje dla maluszków? Myślałam, że tam raczej dla takich 6+

 
reklama
W funbusie są atrakcje dla maluszków? Myślałam, że tam raczej dla takich 6+

Hmmm. Byłam z 3 koleżankami, ich dzieciaki maja juz troszkę ponad roczek więc mój Tymek (9,5mc)byl najmłodszy ale każde z nich sobie zajęcie znalazło. Dziewczyny to nawet juz samodzielnie jeździły w tych samochodzikach z napędem nożnym, latały z wózkami. Trochę zabawek jest...mój Tymi był zainteresowany basenem z kulkami,stolikiem edukacyjnym, drewnianym liczydlem i jezdzaca śpiewająca kaczka.. Jak maluszek jest już mobilny to myślę coś dla siebie znajdzie [emoji16] dla takich mniejszych to np huśtawka hybrydowa by się nadała....

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
O Świdniku same dobre opinie słyszę. Znam kilka mam tam rodzących i bez zarzutu.

Ja mam uraz do Świdnika... Może gdybyśmy wyszli normalnie po 3 dniach a nie po 8 by mi tak ciśnienia nie podnieśli... Porodowke bardzo fajnie wspominam, położnictwo już mniej [emoji849][emoji58]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
który tydzien ,kiedy termin?
U mnie wg OM 7t3d, a wg usg 8t4d ;)
Termin na 15.09
Bardzo podobnie do mnie z terminem chyba ;)
Ja dziś z synkiem jadę na spotkanie z mamuśkami i dzieciakami które poznałam na innym lubelskim forum :) także szykujemy się...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Ooo, a skąd takie fajne spotkanie? Mój to chyba już duży w tym temacie, bo ma 3,5 roku.
O Świdniku same dobre opinie słyszę. Znam kilka mam tam rodzących i bez zarzutu.

Są plusy, są minusy, jednak znów bym chciała tam. Byliśmy dość długo, bo ja 6 dni przed porodem, a potem razem około 10 dni. Pewnych rzeczy nie przewidzisz i nie przeskoczysz :)
 
U mnie wg OM 7t3d, a wg usg 8t4d ;)
Termin na 15.09

Bardzo podobnie do mnie z terminem chyba ;)

Ooo, a skąd takie fajne spotkanie? Mój to chyba już duży w tym temacie, bo ma 3,5 roku.

Są plusy, są minusy, jednak znów bym chciała tam. Byliśmy dość długo, bo ja 6 dni przed porodem, a potem razem około 10 dni. Pewnych rzeczy nie przewidzisz i nie przeskoczysz :)
Ooo no to ja termin porodu początek października. Na jesień będziemy przeżywały swoje porody :)

Ja mam 3,3 latka w domu więc jak już będę luźniejsza na L4 to może na jakieś spotkanko się zbierzemy.

 
Na lotniczej w Mamy czas też byłam... Jednak w funbusie fajniej [emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie wg OM 7t3d, a wg usg 8t4d ;)
Termin na 15.09

Bardzo podobnie do mnie z terminem chyba ;)

Ooo, a skąd takie fajne spotkanie? Mój to chyba już duży w tym temacie, bo ma 3,5 roku.

Są plusy, są minusy, jednak znów bym chciała tam. Byliśmy dość długo, bo ja 6 dni przed porodem, a potem razem około 10 dni. Pewnych rzeczy nie przewidzisz i nie przeskoczysz :)
Udzielalam się kiedyś na innym forum na lubelskim watku a dokładnie to na Bellybestfriend i się w kilkanaście przenioslysmy na fb ponad rok temu żeby się lepiej poznać, nie być tak całkiem anonimowymi... i tak właśnie od czasu do czasu się spotykamy [emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry