reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
No ale nikt Cie nie zmusza żebyś tam jechała [emoji4] chociaż nie rozumiem Twojego zdziwienia... W mamy czas jest płatne 10zl/h tam 2 zł drożej więc nie jest to jakaś kolosalna różnica... [emoji4] takie miejsca też muszą jakoś zarabiać i właśnie takie stawki w bawialniach są na porządku dziennym[emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
No
No ale nikt Cie nie zmusza żebyś tam jechała [emoji4] chociaż nie rozumiem Twojego zdziwienia... W mamy czas jest płatne 10zl/h tam 2 zł drożej więc nie jest to jakaś kolosalna różnica... [emoji4] takie miejsca też muszą jakoś zarabiać i właśnie takie stawki w bawialniach są na porządku dziennym[emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
No tak tylko ze tam za 2dziecko płacisz 5zł ja i tak chodzę w czwartki bo darmowe jest...
:)
 
Chodziłam do lekarza z Jaczewskiego od połowy ciąży ale były tam dziewczyny co lekarzy miały z innych szpitali I naprawde nie było problemu nie miałam też położnej opłaconej A mimo to wszystkie były super I przy porodzie I potem na poloznictwie. Opieka super lekarze mili naprawde nie mam zastrzeżeń
Z Waszych opinii wynika, że zarówno szpital na Kraśnickiej jak i Jaczewskiego, a także ten w Świdniku jest godny polecenia, to nie ułatwia mi wyboru;), ale też uspokaja, bo którykolwiek wybiorę-będzie dobrze:) Dziękuję:)
 
U mnie wg OM 7t3d, a wg usg 8t4d ;)
Termin na 15.09

Bardzo podobnie do mnie z terminem chyba ;)


Gin wyliczyła mi na 12 września, czyli troszkę wcześniej, niż u Ciebie, ale nie zdziwię się wcale, jak w rzeczywistości mnie wyprzedzisz, bo Twój bobas rośnie jak na drożdżach, a mój wygląda młodziej na usg prawie o tydzień, niż by wynikało z OM. Zdrówka dla obu groszków!:)
 
Z Waszych opinii wynika, że zarówno szpital na Kraśnickiej jak i Jaczewskiego, a także ten w Świdniku jest godny polecenia, to nie ułatwia mi wyboru;), ale też uspokaja, bo którykolwiek wybiorę-będzie dobrze:) Dziękuję:)
Ja nie miałam wyboru. Źle się poczułam dwa dni po terminie. Pomimo obowiązku robienia ktg na Staszica mnie olano i potraktowano jak intruza. Mąż dzwonił wszędzie i tylko Świdnik powiedział "proszę przyjechać".

Kur.., urodziłam się tu, mieszkam od zawsze, moja rodzina pokolenia wstecz stąd, a musiałam rodzic w innym mieście [emoji13].
 
reklama
Wstawać dziewczyny :)
Jak ferie? Są w Lu jakieś atrakcje dla 3-4latków? Jakieś roboty w zamkowych miały być...wiecie do kiedy?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry