reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

błonka toż to u Ciebie tylko 2 tygodnie do porodu?! Chyba że chcesz znowu się dłużej ponosić w dwupaku tak jak z Zosią ;-) A Zosia będzie mieć brata czy siostrę?
ysia a jak Twoja Laura ze wzrostem? Dalej w górnych centylach?

Dziewczyny coś mało piszecie, nawet Ty pełna, chyba nam to forum zamiera...
 
reklama
agusiaks ja mam w poniedziałek cesarke, beda mnie ciac wczesniej bo mam zwapnioną kosc łonową i jakby sie rozchodziła plus rwa kulszowa i sn nie wchodzi w gre....

wlasnie widze malo postow, chyba to ciepelko na dworze robi swoje
 
Blonka w takim razie trzymam kciuki za poniedzialek.
Ja tez ostatnio nieczęsto tu zaglądam. Olek ma 11 miesiecy i ani jednego zabka. Pediatra u ktorego bylam uspokaja. Słyszałam ze nieraz próbują nacinac dziąsła.
 
Agusia pewnie jest w gornej siatce, bo jej nie mierze, a wazona byla miesiac temu. Patrzac na jej rowiesnice to jest na pewno wyzsza;)
Moze laski beda razem graly w reprezentacji siatkowki;)
Nowa jasne sluchaj lekarza kazde dziecko ma swoje tempo. Olek nie ma Laura ma za duzo i tak to wyglada:/ Wy sie doczekacie zabkow a my w koncu moze skonczymy zabkowanie(czekam na to z utęsknieniem)
Blonka to bezproblemowej cesarki zycze.a gdzie rodzisz?tam gdzie ostatnio?
Pełna, Lilonka, Evlee, Sun, Ala, Gna????co tam u Was?
 
Hej laski, faktycznie forum nam zamiera, nie piszecie to i ja rzadziej zaglądam.
Błonka powodzenia !!! Ale zleciała ta twoja ciąża :-)
U nas jakoś leci, emek teraz wyjeżdża w delegacje więc bedę przesiadywać u rodziców, zaczęłam trochę wieczorami w domu pracować.
Nataszka to niegrzeczny przypadek dziecka, daje mi popalić na całej linii, dziś nawet sasiad mnie zaczepił i stwierdził że ma strasznie donośny głos, pewnie słychać ją w całym bloku, co ja na to poradzę :eek: Ale i tak kocham ją nad zycie :-D Mamy 1 ząbka, waży ok 9700, nie nalezy do najwyższych :) , jest raczej drobna, chodzi już trzymana za jedną rękę, sama stoi...
Dziś byłam w mojej pracy, na szczęście mam gdzie wracać, szef powiedział że czekają, dostałam zgodę na urlop wypoczynkowy, ale jeszcze ksiegowa ma określić ile go mam, po cichu planuję wrócić od 1 października. Wzięłam nawet fuchę do domu, bo nie ma kto im rysowac, więc powiedziałam że po starej znajomości pomogę hehe. A mała albo Klub Malucha albo niania, albo coś jeszcze wymyślę innego, zobaczymy...chciałabym zaciążyć do tego czasu, ale coś nam nie idzie trzasnąć naturalsa
Mamy największe problemy z usypianiem, mała nie chce spać, szaleje po całym lóżku, chodzi spać kolo 22 mimo że ostatnia drzemka byla o 15,do tej pory miała dwie drzemki 30minutowe, teraz od kilku dni spi dwa razy po 1,5 godziny, ja jej nie ogarniam ...
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki, co u was słychać?
My jesteśmy u rodziców, Natasza rozszalała się na całego, straszny z niej dzikus, całe dnie spędza na ogrodzie, kąpie się w basenie, od kilku dni sama chodzi, ale zamiast iść spokojnie próbuje biegac to się co chwilę przewraca i ma pelno siniaków, nie jest w ogóle ostrożna.
Nie chce jeść nic z łyżeczki, więc zupki i papki poszły w odstawkę, najchętniej jadłaby tylko mięso, szynki, ogórki kiszone i truskawki
pozdrawiamy mamuśki i dzieciaczki
Błonka już pewnie urodziła :-)
 
10428651_777119705661243_6899969964524904296_na.jpgpozdrowienia od 8 dniowej Julki :) jestesmy w domu od czwartku, cc trudna, ale to nie teraz o tym bo malo czasu, mloda ciagle cycuje ale dobrze, chce pic z cyca bo zoska nie chciala wcale.. :p
 

Załączniki

  • 10428651_777119705661243_6899969964524904296_na.jpg
    10428651_777119705661243_6899969964524904296_na.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 62
Błonka, gratuluję córeczki:) cudownie patrzeć na taką dwójkę maluszków:tak: dajesz mi nadzieję, że i nam się uda z drugim maluszkiem, oby bez żadnych problemów!:tak:

dziewczyny, rzadko tu zaglądam:( u nas dobrze, Haneczka rośnie, kooocham ją nad życie i z każdym dniem bardziej, o ile da się kochać jeszcze bardziej:-D mamy problem z zasypianiem w dzień, nie nauczyłam ją spać w łóżeczku,a teraz jakbym chciała ją nauczyć, to ona się buntuje i tak płacze, że aż się zanosi, zapowietrza i ikończy się na tym, że biorę ją na ręce i tam zmęczona płaczem zasypia... teraz w dzień zasypia albo w wózku wożona po nierównym chodniku albo w domu przy cycku... macie jakieś sposoby jak mam ją nauczyć spać w łóżeczku?? Hanie jest bezsmoczkowa niestety, z butelki też nie chce/nie umie pić, więc ja nigdzie na dłużej niż 2 godziny bez niej się nie ruszę..
Byliśmy u rehabilitanta w związku z tym wzmożonym napięciem, ale zbadał Hanię i powiedział, że nie widzi podstaw do rehabilitacji:) więc mam nadzieję, że wszystko jest ok, choć mała zaciska ciągle piąstki, a poza tym obraca się tylko na jeden bok, wygina się w jedną stronę i nie wiem co z tym zrobić. Podczas wizyty u rehabilitanta nie było to tak widoczne, następną mamy 21 lipca i nie wiem czy czekać czy może pojechać wcześniej niech ją zobaczy.
W niedzielę mamy chrzciny więc trochę zamieszania jest:)

Mam nadzieję, że u Was i Waszych maluszków wszystko dobrze, rośniecie, uśmiechacie się i korzystacie z pięknej pogody:-D
 
reklama
Hej Kobitki!
Chyba nam forum umarło... ale ja mimo to postanowiłam się odezwać :tak:
ysia ta wizja z reprezentacją siatkówki może nie być taka nierealna ;-)
I dołączam do Ciebie bo właśnie podjęliśmy decyzję o budowie domku i nie wiem czy się cieszyć czy bać... ;-)
błonka śliczne masz córeczki i Zosieńka jakie ma bujne loczki, ja jakoś u mojej się tej fryzury nie mogę doczekać :-)
pełna jak tam Nataszka? Dalej łobuzuje? Ja wracam od września do pracy i już powoli zaczynam się bać jak to będzie :confused:
kasiulekk a Twoja Hania już ma 4 miesiące :-) Wrzuć jakąś fotkę maleństwa. A co do spania w łóżeczku to moja jak była mała spała w łóżeczku, potem jak się zaczęły upały w lipcu i sierpniu czyli mając 3-4 miesiące z racji gorąca kładłam ją do spania na dole w bujaczku lub w wózku i się szybko
przyzwyczaiła ale teraz znowu śpi tylko w łóżeczku i nawet nie wiem kiedy się tak przestawiła :tak:

Mamy 8 ząbków, Majeczka coraz mądrzejsza, i mnie co dzień zadziwia jakimś nowym słowem albo umiejętnością :-) za rączkę zasuwa szybciutko ale rzadko sama się puszcza, ewidentnie się boi...
 
Do góry