reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Rozia - ja bym na romantyczna kolacje zrobiła coś na 100 % ze szaragami, a na deser okragly torcik z truskawkami w bitej śmietanie zalanej czerwoną galaretką. Truskawki może pokroić i poukładać w kształcie serduszek ;) ... może na danie główne zrób coś co jest ulubioną potrawą męża. Mój to by ise ucieszył jak bym mu walnęła na talerz kawał steka albo golonki :-p:-p:-p
 
reklama
Katrina my też w sobotę świętujemy:), a szczepienie mamy 11.06.
Zastanawiam się czy iść z Antkiem do lekarza od soboty ma chrypkę,ale po za tym nic mu nie było. Wczoraj za bardzo nie chciał jeść tylko mleczko pił,a w nocy obudził się o 4 i tak dziwnie jakby na siłę ślinkę przełykał. Ale gardło bez gorączki? echhhh mam dylemat.

Rózia ja na roczek robię proste potrawy: schab ze śliwką, cygański bigos taki z klopsikami bez kapusty ;) i języki teściowej 2 sałatki i jakieś przystawki. Na deser proponuję sezonowe truskawki można zrobić cuda.
Przepisy-truskawki.pl

dziewczyny a nie wiecie co u Róży?
 
Hejka
Katrinkoo
sto latek dla Kubusia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Rozia twoja poczta jest expresowa ,przesyłkę już mam dziękuję :*:*:* ,a co do jedzonka.............niech no pomyślę ,no i jade dzis na foteliki popatrzec i kupic krem :-D

Paulus Ty nie masz weny???? no nie no niemożliwe hehehehehehehhee:-):-) co do wyjazdu to dobry i ciechocinek ;-):tak:


Lori kciuki za mamusię dziś mocno trzymam :tak: ,co do wagi to mi poszło wszystko w dupsko i biodra i uda :-(

Liluu kurka no jak zwykle no ...u nas tez na zmiane to samo :zawstydzona/y:



Rozia masz racje grupowe lańsko się tu co niektórym Paniom nalezy :cool2:
 
dzień dobry

ponoć taka szaro bura pogoda ma trwać do poniedziałku

Lor za mamę trzymam dziś mocno kciuki
Paula aaaa gdzie tam, boli cholera jedna..ale krople mam, łagodzą ból, trzaa przetrwać
Rozia ja podobnie jak Lor stawiałabym na ulubione danie męża, u nas też byłoby to jakieś mięcho haha ewentualnie na zimno-sałatka gyros :p
a deser..truskawki truskawki truskawki :p
 
Dzień dobry :-)

Lori o widzisz,zapomniałam o szparagach :-) Zrobię coś z nimi, bo ostatnio chciał spróbować :-) Tylko teraz coś muszę znaleźć :-) Ma któraś jakis przepis ?? :-)

A na deser rzeczywiście coś z truskawkami zrobię :-)

Martuś to super,że tak szybciutko doszło :-) Jak kupisz już fotelik, to się pochwał :-)

W związku z tym,że jutro mogę zapomnieć ( co ostatnio mi się dość często zdarza), a bardzo bym nie chciała, to już dziś ślę życzenia dla naszego drugiego faceta, który jest już na tym świecie od roku, a raczej będzie jutro :-)

Antosiu życzę Ci, abyś była bardzo szczęśliwy, abyś zawsze czuł miłość rodziny i przyjaciół, aby Twoje dzieciństwo było beztroskie i pełne przyjemności i żebyś dostał góóóórę fajnych prezentów :-):-):-)

 
hej Kochane, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :) Mój synek ma już ponad 5 miesięcy, nie wiem kiedy to zleciało... przez pierwsze 2-3 nie miałam czasu na nic, teraz też nie jestem mistrzem organizacji ale idzie mi trochę lepiej, choć czasem łapki mi z bezradności opadają, tym bardziej , że jestem tu bez rodziców i teściów. mąż długo pracuje, więc większość rzeczy na mojej głowie. teraz maluszek się bawi więc postanowiłam się odezwać i wszystkie serdecznie pozdrowić. mam nadzieję, ze wszystkie mamy czują się świetnie a Staraczki zaraz wypatrzą swoje 2 krechy na testach ;)
 
Witam Cieplutko:-D
Dzis nareszcie zawitalo do nas słoneczko, aż trudno w to uwierzyć, ale swieći:szok::-D:-D:-D
Ide szybko robic obiadek , bo dzis bylam na kawusi u koleżanki i troche mi zeszło a obiadek w lesie:eek:
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Domiii no nareszcie sie tu chociaż na chwilkę pokazałaś :tak::-D,teraz ja odliczam do porodu hihi .Dobrze ze Piotruś zdrowo Wam rośnie :)))

Rozia nic nie znalazłam :( w tym komisie to te foteliki u nas strasznie zjechane,normalnie ludzie nie mają wstydu zeby cos takiego wstawiac ,a nowy.............. kosztuje kosmos :(


zmuliło mnie na wymioty i rozbolał brzuch na górze :(((( co to ???
 
Do góry