reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

reklama
Dziewczyny mam pytanie - jak wygląda wysypka po wirusówce i jak długo trwa?
Kubę dzisiaj bardzo obsypało i nie wiem czy jutro znów nas nie czeka wizyta u lekarza?
 
juz wiem sepse teraz wywoluja meningokoki i pneumokoki oraz hib i te szczepienia sa dastepne jedynie problem moze byc z meningokokami i z tego co wiem meningokoki i pneumokiki sa to dosc drogie szczepionki bo podobno ok 1200 zl za gazda z nich (cena obejmuje 3 czy 4 serie):szok: :szok:

kasia kolezanka szczepila corke swoja ma 5,5 roku na pneumokiki to zapłacila za szczepionke 54 albo 58 złotych bo jest jedna dawka i ja sie dopiero przypomina po 2 latch a nasze maluchy to niestety trzeba zaszczepic w ten sposob i to tyle kosztuje
 
Aqua jeśli mówisz o trzydniówce to u nas wysypka trwała równiutko dwa dni, na trzeci rano już krostek nie było. Zaczęła się na twarzy, potem poszła na brzuszek i rączki a drugiego dnia była na nóżkach. Potem zeszła jak gdyby nigdy nic :happy:
Pozdrawiam
 
ch aga - ale ta wysypka była taka obfita, czerwona czy raczej delikatna??? bo Kuba ma całe plecki, brzuszek w czerwonych kropkach jedna przy drugiej i widze, że wchodzi mu to na rączki i nóżki - może to byc np. odra czy coś z tego typu chorób ??? czy poprostu po tej wirusówce to wylazło - już sama nie wiem może świruje a może lekarz zle coś zdjagnozował ?
ta wysypka utrzymuje sie od wczoraj - zobacze jeszcze jutro jak nie zacznie znikać to idziemy do lekarza
 
Aqua jeśli chcesz to mogę przesałć Ci kilka zdjęć jak Muszek wyglądał ale musiałabyś mi na priwa przysłać swój adres mailowy.
Pozdrawiam
 
A u nas przyplątał się katar - narazie takie nieśmiały, ale jak zwykle wredny. Łukaszek nieźle sobie z nim radzi. Jak do jutra nie przejdzie to zastosujemy Nasivin.
 
reklama
wróciliśmy od lekarza na szczęście nic groźnego kaszel z gardełka i wystarczą syropki - bałam się ,że to coś gorszego bo tyle dzieci chorych na zapalenie oskrzeli itp dobrze, że pojechałam odrazu bo nic nie zdążyło się rozwinąć
 
Do góry