reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie dziewczyny.
Nie mam nic przeciwko temu, że zachowałyście obraz Mai, nie tylko w sercu :)
Tęsknie za nią, ostatnio bardzo często oglądam wszystkie nasze zdjęcia i wspólnie z M dochodzimy do wniosku, że Maja jest na nich taka radosna, normalna, jak zdrowe dziecko - nie widać, jak bardzo była chora i ile wycierpiała. Udało nam się uwiecznić, praktycznie tylko te najlepsze momenty. Dziś dziękuję za to, bo przywołują one te piękne wspomnienia, pozostałe zostały wyciszone.

W zeszły weekend byliśmy na urodzinkach Hani, więc mogę wam powiedzieć, że Hanuś świetnie wygląda, brzuszek taki krągły. Mama odkrywa uroki odbierania kopniaków w różne narządy he he.
Spotkanie z dziewczynami jeszcze się nie odbyło, ale wszystko jest do ugadania.
Z Karolcią widziałyśmy się chwil pare, bo przybyła później po pracy - czy ja o czymś nie wiem?
Czas ogólnie pędzi przed siebie, jak pomyślę, że już sporo wakacji za nami, to jakoś tak mi dziwnie, bo wyjątkowo w tym roku nie mamy konkretnych planów na urlop. Liczę na spontan, może się cosik wykluje.
To narazie tyle. Miłego dnia wszystkim życzę.:tak:
 
reklama
Ciesze sie Monia ze nie masz nic przeciwko...dobrze ze u Hani wszystko w porzadku:tak:
Krupka własnie o Patryczka mi chodziło..ale procz monitorowania oddechu ważna jest szybka reakcja..ja w sumie z jednej strony ciesze się ze Dominik będzie ciągle pod czujnym okiem personelu i lekarzy..co nie umniejsza temu że trudno mi sie bedzie z Nim rozstać na aż tyle....ale damy rade:tak:
Tynka dzieki serdeczne za kciuki, beda potrzebne:tak:
Moniu spontany sa nieraz lepsze od planowanych wypadow, wiec tego Wam zyczę:tak:
milego dnia kochane
i oczywiście jak zawsze wspominam Majeczke i Oliwke...:-(
 
czesc dziewczyny, Tynka kochana jestes - jestem tutaj jestem ale pisac nie zawsze mam sily, u mnie lepiej, sa dni lepsze i gorsze ale ogolnie jest lepiej :-) zmeczona jestem prawie caly czas, no i jeszcze sprawa wakacji - chyba jednak zrezygnujemy z wyjazdu nad morze, stwierdzilam ze pakowanie sie w dlugi z powodu tygodnie nad morzem jest glupota.... ech moze za rok.....

no wlasnie babeczki kochane to kiedy i u kogo sie widzimy, ja mam wolne od przyszlego czwartku (urlop) i Pawel tez ma wolne wiec mozemy zrobic spotkanie z chlopami rowniez, moze u Hani grill co? ale taki w dzien hehe, moje dziecko bys ie wyhasalo jak ostatnio gdy Pawel byl sam u Was :-) czekam na propozycje i na wszystkie od razu sie zgadzam :-) buzi!!! :*

Kasia819 usciski dla babci :-)
 
No zgadza się Kasiu. Reakcja byla natychmiast, gdy lekarz dowiedzial sie od matki, której w koncu udalo sie go znaleźć.... Gdyby zaalarmował sprzet reakcja byłaby natychmiastowa a Patryku byłby dzis zdrowym dzieciaczkiem. Straszna historia :no:

Mój mały miał monitorowaną prace serca chyba, nie wiem, nie znam sie na tych urządzeniach.

Oczywiscie nie dziwie Ci się, ze nie masz zaufania do tej placówki i wiem, ze dasz rade. Tylko jak pomyślę o tych bezdusznych przepisach to mi sie noz w kieszeni otwiera :wściekła/y: I naprawde nie ma co ich usprawiedliwiać :wściekła/y: Jak nie mają warunków, to niech robią mniej zabiegów, albo unowoczesnią szpital. A nie wszystko najtanszym kosztem i najczesciej kosztem pacjenta :confused:

Trzymam kciuki za dobre wyniki:)
 
Monia, Karolcia, do mnie możecie przyjechać zawsze!! Ja w domku jestem.

Od wczoraj trochę więcej odpoczywam, bo jakoś po urodzinach trochę gorzej się poczułam. Ale damy radę. :) Zapraszam!!!
 
Tak krupka z tymze to juz nie wina lekarzy..:( ze jest jak jest,,wiem ze św .wojciech i tak wiaze ledwie koniec z koncem, niby zalezy jaki oddzial ale ogolnie tak jet..tylko kurcze szpital dzieciecy powinien byc jakos specjalnie przystosowany...
 
Kasia819 BRAWO za decyzję o biopsji, najważniejsza jest profilaktyka :tak::tak::tak: Moja Mama rok temu robiła mammografie i równiez została skierowana na biopsje bo cos tam znaleziono (7mm), okazało się, ze to cysta, po pół roku powtórnie zrobiła badanie i po guzku nie ma śladu :-D

Fajnie macie Dziewczyny, że żyjecie w przyjaźni, spotykacie się w "realu". Prawdziwa, bezinteresowna przyjaźń to prawdziwy skarb w obecnych czasach (i niestety coraz większa rzadkość :baffled:)
 
Fajnie macie Dziewczyny, że żyjecie w przyjaźni, spotykacie się w "realu". Prawdziwa, bezinteresowna przyjaźń to prawdziwy skarb w obecnych czasach (i niestety coraz większa rzadkość :baffled:)

Riefenstahl zgadzam się Z Tobą w stu procentach!!!
Życzę cioteczki udanego spotkania!

Często odwiedzam stronę Patryczka i żal ściska mi serce. Coś poszło nie tak i życie wielu ludzi się zawaliło. Mam nadzieję, że rehabilitacja powoli będzie go budzic. Śliczny chłopczyk.

U mnie ostatnio kiepsko z samopoczuciem (zwalam na wiatry...). Czasem mam tego dośc :(

Miłego weekendu e-cioteczki! Buziaki!


Aniołki
[*]
[*]



li-6403.png
 
Witajcie dziwczyny !!!!
Ja na chwileczkę chciałam się tylko przywitać i pożegnać bo nie bedzie mnie tydzień gdyż jadę na urlop !!!!! a jeszcze bardziej się z tego cieszę bo ma być nad orzem upaknie cały tydzień więc bedzie można zaliczyć kąpiel na Helu !!!:-D:-D;-);-)

życzę wszystkim wam pięknej pogody dużo uśmiechu na twarzy i miłości !!!:-):-)
Mońcik wielkie uściski dla Ciebie !!!!
Haniu buziolki dla Ciebie i dla maleństwa !!!
WSZYSTKIM WAM SLĘ BUZIACZKI DZIEWCZYNY !!!!!
PA PA do następnego razu !!!!

(*)(*)(*) MAJECZKO...................:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Ja tez wpadam sie pożegnać bo jutro wyruszamy do Darłówka:-)
Trzymajcie sie cieplutko no i nie zapomnijcie o nas ;-)
Ściskam wszytskie cioteczki buziaki .........a teraz lece sie pakować :zawstydzona/y::sorry2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry