reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

reklama
Wreszcie dorwałam się do neta, a tu tyle się dzieje.
Widze, że Viki myśli identycznie jak ja, bo takie połączenia mi się nasuwały.
Co do linkowni, mieliśmy na innym forum taki temat ciekawe linki, strony itp, a skończyło się na tym, że i tak każda pisała gdzie popadnie, przenosić każdego postu z linkami nie możemy, bo się zrobi bałagan, a dodatkowo linki z allegro po miesiącu sa archiwizowane, więc i tak mało z nich pożytku. Taki temat można założyć, jak się ni sprawdzi to po prostu go wcielimy do wątku zakupowego.
Chciałabym jeszcze przypomnieć o naszej zamkniętej grupie, którą opiekuje się chyba maran, warto ją odświeżyć, jakbyśmy chciały coś omówić w zamkniętym gronie.
Lutówki 2011 - Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mamy archiwum - będziemy tam przenosić tematy, w których nie było nowych wpisów przynajmniej od miesiąca oraz tematy zamknięte. Jeżeli będzie taka potrzeba - tematy będą przywracane - piszcie do nas , jeśli uznacie, że temat warto przywrócić - na pewno kilka tematów wróci jak już będziemy nasze pociechy tulić w ramionach :tak:
 
Ważne - zgłaszajcie posty do moderacji, jeśli uważacie , że coś jest nie tak:tak:

czasem nam coś umknie, więc jak widzicie jakiegoś byczka to go nam podeślijcie;-)
 
A ja sobie tak myślę ze juz nie długo np. w styczniu przydał by sie wątek typu :
"ja rodzę!"
albo "zaczęło sie!"
Pamiętam ze przy moim pierwszym porodzie także "rodziłam na forum"... to było świetne,
dziewczyny mi radziły, uspokajały, nawet niezły ubaw był...a to nie było nawet forum ciążowe..
Bardzo mi to humor poprawiło :) A nam juz dużo nie brakuje...
 
Myślę, że jak tylko będą jakieś oznaki w tym temacie, że coś zaczyna się dziać, to uruchomimy nowy wątek "Gorąca linia z porodówki" albo "Gorąca linia lutówek", gdzie będą tylko aktualne wieści o stanie rozpakowywania się naszych ciężarówek (pewnie głównie SMSy). W tym celu proponuję, żeby na wątku zamkniętym powymieniać się numermi telefonów, żeby było do kogo napisać tego SMSa.
 
reklama
No ja również jestem za wymienianiem się tel. w razie gdyby któraś z nas trafiła do szpitala niespodziewanie a co do wątku gorąca linia lutówek to jak najszybciej można stworzyć bo tu już niedługo koniec grudnia i styczeń a w styczniu może się nas tyle posypać że Ho Ho:szok:
 
Do góry