reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
ja byłam na wakacjach i chyba sie tam czegoś nabawiłam, bo zaczęły mi sie robić zielonkawe upławu i grudkowate :nerd:

byłam u lekarza i teraz lecze się na grzybice. naszczęście leczenie jest krótkie i niekłopotliwe ale co się zdenerwowałam to się zdenerwowałam! mam nadzieje że to nie odbije się na Maleństwie :-(
 
Ja ostatnio opisalam przez telefon upławy mojej lekarce, powiedziała, że raczej nie powinny być takie, ale przez telefon trudno stwierdzić. Mam troszę żółtawych kremowych i dookoła wodniste... I tez czasami po prostu mi się leje. Mój M śmiał się, jak mu pokazałam, że się posikałam :-D Muszę poczekać do wizyty za 2 tygodnie.
 
no dziwne, mi przepisał lek który kosztuje 120 euro, ale czytałam o tym leku ze jest bardzo dobry na podtrzymanie ciąży, ale może powinnam zmienic ginekologa. Do jakiej kliniki jezdzisz??
 
Wow 120!!! szok Za opakowanie duphastonu płacę 17euro!! Chodzę do medicusa w Cork moim ginekologiem jest dr M.Jakubow Same wizyty są kosztowne nie wyobrażam sobie płacić tyle za leki Spróbuj u innego Wszystkie moje znajome tu i w Polsce biorą duphaston lub luteine na podtrzymanie Jeszcze jestem w szoku
 
9 wrzesnia mam wizyte u innego ginekologa, najpierw bylam w Dublinie, teraz jade do Waterford. Zobaczymy co mi lekarz powie. Dziekuje za odpowiedz :)
 
Dziękuję Wam za odpowiedzi.
:-[ Niestety stało się najgorsze bóle się nasiliły i krwawienie też. :-[
Wylądowałam w szpitalu i okazało się, ze dziecku nie bije serduszko. Organizm sam zaczął ronić dziecko. :( :( :(
Niestety podano mi leki na poronienie - ale nie poroniłam całkiem, więc miałam zabieg wyłyzeczkowania. Gdy to się działo było mi strasznie smutno.
Teraz dopiero napisałam i mogę to pisać, bo jakoś to sobie poukładałam w głowie.
Mozemy próbować za 4 miesiące znowu.
Kochana bardzo mi przykro, wiem przez co przeszłaś, nigdy nie zapominaj o swoim dzieciątku. (*) dla Twojego aniołka

Pod moim sercem,inne bije serce..nieznane a jakże bliskie i jakże kochane.
Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca. Myślę,sobie wtedy: może być wspanialej?
Noszę w sobie życie ,które Bóg mi daje....
 
Ja mam upławy od polowy ciazy... i od wczoraj siedze z recznikiem pod tylkiem, bo wkladka wystarcza na max 20 min. to sa dopiero uplawy!
Kolorek mleczny, zoltawy...
Az mi sie zrymowalo :-D
 
reklama
ja biore duphaston na podtrzymanie,to dopiero 6 tydzien.dzis rano zauwazylam na gatkach cos dziwnego-to nie jest krew,ale nie sa to tez uplawy jakie mialam do tej pory.to cos ma taki brudny kolor...szary,moze troche łososiowy,taki brudny pastelowy roz...do lekarza ide w poniedzialek dopiero:-(w szpitalu powiedzieli mi,ze jesli to nie krew ,to mam az tak bardzo nie panikowac.co wy na to,dziewczyny?to moja pierwsza ciaza;-)czekac cierpliwie do poniedzialku?króras z was miala cos takiego?
 

Podobne tematy

Do góry