reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
Kasiu, na zajęciach na które chodze z J jest trochę podobna zjeżdzalnia, i cięęęężko się do niej dopchać, cieszy się wielkim powodzeniem.
 
Kasiu, na zajęciach na które chodze z J jest trochę podobna zjeżdzalnia, i cięęęężko się do niej dopchać, cieszy się wielkim powodzeniem.
O widzisz Miranda takie rekomendacje jak najbardziej wskazane utwierdza mnie tylko w postanowieniu i w tym ze dobrze wybrałam prezent. Tylko ze na tej aukcji to cena jest okazyjna bo tak sa po srednio 30zł wiecej, nie wiem czy juz nie kupic i nie upchać w szafe, przynajmniej sie nie rozmysle:)
 
KUrcze jak to dobrze,ze ten wątek jest ( z tą czy inną nazwą;-) ). Macie takie super pomysły na prezenty! co ja bym bez Was zrobiłą.....:) Mi się sanki strasznie spodobały!!!
 
Zulejka u mnie sprawa prosta bo mojemu się maszynka do golenia rozpadła i potrzebuje nowej. Gorzej on ma ze mną bo mi się 3 rok z rzędu lustrzanka marzy.
Kasia a twój jaki kokretnie model chce?
 
reklama
na gwiazdkę mojemu M. chyba jakąś drobnostkę kupię; teraz na 11 (imieniny) kupiłam mu thermobaga do squasha, bo regularnie gra, to będzie taki większy prezent już trochę a konto świąt; zresztą, nie ma tak za bardzo kasy na szaleństwa;
a Nince jeszcze nie zdecydowaliśmy co - myślę o tym domku co mju pokazywała, ale jeszcze nie jestem pewna;
 
Do góry