reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent - puzzle dla dziecka

Dołączył(a)
19 Luty 2012
Postów
0
Witam,
Ostatnio moja znajoma kupiła dla swojego małego synka puzzle z motywem z bajki "Auta".
Mówiła w jakim sklepie kupiła puzzle, ale ja zapomniałam i nie potrafię sobie przypomnič.
Jeśli wiecie gdzie można kupić tego typu puzzle to proszę o linki.

Z góry dziękuję,
Ania.

 
reklama
Bardzo fajna strona, już dodałam do ulubionych, aczkolwiek twierdzę że jednak lepiej kupować zabawki w sklepach gdzie można ich dotknąć i pooglądać, i właśnie w moim ulubionym sklepie ostatnio-toys r us, też jest duży wybór zabawek z kreskówek i to szczególnie tych "historycznych" mojego dzieciństwa. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy mieszka w stolicy, czy większym mieście i nie ma wyjścia jak tylko internet, ale jednak ja zawsze jak mogę najpierw idę do sklepu!
Co do puzzli - zabawa ponadczasowa z dziećmi w każdym wieku! Ja lubię jeszcze takie układanie urozmaicać o ciekawe historyjki żeby było atrakcyjnej:)
 
widzę, że nic do Was nie trafiło - przestańcie śmiecić i spamować we wszystkich wątkach bo to już jest nudne do wyrzygania, wszędzie Was pełno, tylko Wy i Toys R Us. (trochę powagi...)
 
reklama
Chyba generalnie zabawek czy artykułów dla dzieci można szukać w sklepach internetowych gdzie będziemy mieć zdecydowanie taniej,plus do tego szeroki wybór,wić szkoda byłoby zmarnować taką okazję.
 
Do góry