reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo ciąży

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2024
Postów
7
Dzień dobry. Około 7 tygodni temu uprawiałam stosunek przerywany. Po 6 dniach od tego dostalam okresu ze skrzepami. Był on trochę skąpszy ale podejrzewam że było to raczej spowodowane stresem, ponieważ kolejny, był już nieco obfitszy. (Moje okresy są zazwyczaj bardzo obfite i trwają po 7-8 dni) Te dwa trwały tyle samo co zawsze. Po 3 tygodniach od stosunku równo wykonałam test ciążowy strumieniowy z porannego moczu, wyszedł negatywny. Tydzień później powtórzyłam go z drugiej dawki moczu i po napiciu się pół szklanki wody, także negatywny. Od tej pory wszystko jest w porzadku ale jestem po silnym stresie. Miewam bóle podbrzusza, lekkie. Trochę mnie to niepokoi i zamierzam powtórzyć jutro test dla pewności. Wiem, że okresu w ciąży nie da się mieć, ale czytając na forach już zgłupiałam. Okres wypadał w terminie. I wiem, że stosunek przerywany to nie jest żadna metoda antykoncepcji, ale zaczynam już wariować. Ciąża raczej by mnie nie cieszyła, ale jakie jest na nią prawdopodobieństwo odnosząc się do tego wpisu?
 
reklama
Różne są powody bóli podbrzusza, nie musi to od razu oznaczać ciąże
Domyślam się, tylko właśnie przed drugim okresem przez około 2 tygodnie bolał mnie codziennie, w tym potem dołączył się jeszcze okropny ból lędźwi. Teraz tylko pobolewa od czasu do czasu, więc mam nadzieję, że ten ból z czasem zniknie sam i że nie jest to nic poważnego
 
Domyślam się, tylko właśnie przed drugim okresem przez około 2 tygodnie bolał mnie codziennie, w tym potem dołączył się jeszcze okropny ból lędźwi. Teraz tylko pobolewa od czasu do czasu, więc mam nadzieję, że ten ból z czasem zniknie sam i że nie jest to nic poważnego
obecnie mam ten sam problem ze boli mnie podbrzusze tyle ze ja nie mam okresu a testy są negatywne. Być może ten stres miał na to wpływ bo nie oszukujmy się stres wpływa źle na organizm. Dla własnego spokoju mogę polecić to co zawsze się zaleca dla pewności czyli ten test z krwi w ostateczności. Znam również przypadki w którym kobiety miały plamienia w trakcie kiedy miały dostawać okres i wyszło ze były w ciąży po długim czasie ale jednak to były plamienia a nie zwyczajny okres, czasu tez już trochę minęło raczej pojawiłyby się już jakieś dodatkowe objawy na ciąże, ale skoro nie ma objawów to wiadomo test tez nie wyjdzie pozytywny
 
Ì
obecnie mam ten sam problem ze boli mnie podbrzusze tyle ze ja nie mam okresu a testy są negatywne. Być może ten stres miał na to wpływ bo nie oszukujmy się stres wpływa źle na organizm. Dla własnego spokoju mogę polecić to co zawsze się zaleca dla pewności czyli ten test z krwi w ostateczności. Znam również przypadki w którym kobiety miały plamienia w trakcie kiedy miały dostawać okres i wyszło ze były w ciąży po długim czasie ale jednak to były plamienia a nie zwyczajny okres, czasu tez już trochę minęło raczej pojawiłyby się już jakieś dodatkowe objawy na ciąże, ale skoro nie ma objawów to wiadomo test tez nie wyjdzie pozytywny
Autorka nie musi robić bety. Test ciążlwy zrobiong miesiąc po współżyciu jest wiagodny.
 
obecnie mam ten sam problem ze boli mnie podbrzusze tyle ze ja nie mam okresu a testy są negatywne. Być może ten stres miał na to wpływ bo nie oszukujmy się stres wpływa źle na organizm. Dla własnego spokoju mogę polecić to co zawsze się zaleca dla pewności czyli ten test z krwi w ostateczności. Znam również przypadki w którym kobiety miały plamienia w trakcie kiedy miały dostawać okres i wyszło ze były w ciąży po długim czasie ale jednak to były plamienia a nie zwyczajny okres, czasu tez już trochę minęło raczej pojawiłyby się już jakieś dodatkowe objawy na ciąże, ale skoro nie ma objawów to wiadomo test tez nie wyjdzie pozytywny
Właśnie naszła mnie taka myśl że mogłoby być to przez stres, bo szczerze mówiąc pod tyloma emocjami czułam się okropnie a kiedy już z czasem trochę się uspokoiłam wszystko stopniowo zaczęło ustawać. Nad testem z krwi jeszcze pomyślę zobaczymy co będzie potem dam temu jeszcze trochę czasu ale skoro większość wskazuje na to że ciąży nie ma to chyba będę mogła już żyć spokojnie w takim przekonaniu, ale i tak serdecznie dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Właśnie naszła mnie taka myśl że mogłoby być to przez stres, bo szczerze mówiąc pod tyloma emocjami czułam się okropnie a kiedy już z czasem trochę się uspokoiłam wszystko stopniowo zaczęło ustawać. Nad testem z krwi jeszcze pomyślę zobaczymy co będzie potem dam temu jeszcze trochę czasu ale skoro większość wskazuje na to że ciąży nie ma to chyba będę mogła już żyć spokojnie w takim przekonaniu, ale i tak serdecznie dziękuję za odpowiedź
myśle ze problem leży w stresie bo mam obok siebie osoby z problemem ciągłego prawie stresu i to po prostu wyniszcza organizm także głowa do góry, nie ma co się przejmować bo naprawdę to jest nie możliwe, wystarczy teraz skupić się na sobie i będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry