reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć,

dziś i ja dołączę do tej na razie małej grupki styczniówek. Mam na imię Sylwia i mam 22 lata. Jestem z Wrocławia. Mam już 15-miesięcznego synka Kajetana. Po jego narodzinach nie mogłam usiedzieć w domu więc otworzyłam sklep internetowy koguciaki.pl, więc w razie doboru wyprawki, zabawek dla maluchów służe pomocą! O dwóch kreskach dowiedziałam się 5 dni temu a wczoraj zrobiłam powtórkę testu dla pewności. Witam Was styczniowe mamy.
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich Was dziewczyny!
Przed nami wspólny czas do Bożego Narodzenia i kawałek. Ja mam termin na 9.01.


Wikcia, Ty masz jedna kobitke?
Właśnie się dowiedziałam, ze moja koleżanka będzie miała czwarta dziewczynkę!
 
Mam na imię Ewa , mieszkam w Mikołowie i mam 37 lat . Jestem specjalistą terapii uzależnień i kierownikiem ośrodka dla młodzieży uzaleznionej. Mam trójkę przecudnych dzieci - najstarsza Zosia ma 12 lat , Zuzia średnia 9 lat i Wojtek lat 6 . Nie planowaliśmy kolejnego dzidziola - poniosło nas trochę w nieodpowiednim momencie :). Ale chociaż wiadomość przyjęliśmy z przerażeniem teraz już wszyscy się cieszymy. Martwię się trochę jak wiek wpłynie na przebieg ciąży - ale jestem dobrej mysli .
 
Hunianka na razie jedna i jako jedyna w rodzinie wszystkie siostry cioteczne i rodzona maja synów tylko ja córkę. A moje męża brat ma dwie córki a drugi syna więc na dwoje babka wrózyła. Co by nie było aby zdrowe:) Chciałabym urodzic 6.01 w rocznice ślubu według usg 11.01 termin. Chociaż Wiktoria miałabc 26.05 a 06.06 zrobili mi cesarke po 3 kroplówkach :happy:
 
Witam Was serdecznie :) Nazywam się Ola jestem ze Śląska (Ruda Śląska a za kilka miesięcy Katowice). Mam 27 lat oraz czteroletnią córeczkę. Pracuję w obsłudze klienta firmy Tauron oraz kończę studia mgr na UŚ z pedagogiki. Mam nadzieję, że uda mi się obronic w lipcu a potem będę mogła spokojnie skupic się na ciąży. Dwie kreski były dla mnie lekkim zaskoczeniem gdyż z mężem planowaliśmy, że zaczniemy starania dopiero we wrześniu jak się przeprowadzimy do Naszego domku ale najczęsciej jest tak, że jak się cos planuje to wychodzi inaczej :)
 
Witam, mam na imię Anka, jestem z Wrocławia. Mam 31 lat a z moją ukochaną drugą połówką jesteśmy lat 13. Pracuję w nieruchomościach. To nasza pierwsza ciąża. Staraliśmy się 6 lat i kiedy daliśmy sobie spokój udało się !!!! Szalejemy ze szczęścia ale jeszcze nikomu się nie chwliliśmy, tak na wszelki wypadek :happy:. A termin dopiero na 20 stycznia...
 
MatkaEwa.. ja mam 35 latek wiec nie bój sie :) A moja mama urodziła ostatie w wieku 42 latek wiec luz :)hihi

A wiec ja być Magda, miec 35 lat..
Jak widac po suwaczku mam 4 letnią córeczke i cudnego Niemeża :)
Mieszkam w Zielonej Górze
 
Hej;)
na imię mam marta, mam 24 lata. pracuję w przedszkolu i jestem pedagogiem niepełnosprawnych intelektualnie. z mężem jesteśmy parą ponad 5 lat, a małżeństwem 9 miesięcy;) mieszka z nami nasz kochany psiak - Winyl - golden retriever oraz chomik - Romek;) interesuję się fotografią i dogoterapią.
 
reklama
Ja mam na imię Ewa, mieszkam w Warszawie i mam 28 lat (jeszcze do lipca:))
mam już ponad 3 letnią córcię Izabellę i mopsika - Zorkę.
Męża poznałam w pracy prawie 9 lat temu a małżeństwem jesteśmy ponad 6 lat;]
Pracuję w Urzędzie Skarbowym (ale jestem miłą " panią urzędnik":-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry