reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powikłania goraczka ból podbrzusza lyzeczkowanie

Anka211

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
42
Witam wczoraj miałam łyżeczkowanie bez tabletek odrazu zabieg wczoraj o 14 wyszłam ze szpitala wszytsko było ok dziś ostry ból podbrzusza i jakby odbytu gorączka raz 37.6 raz 38.1 stopni czekam na teleporade czy któraś tak miała ? Krwawienie lekkie plamki
 
reklama
Ból odbytu jest raczej normalny. Podczas łyżeczkowania mogą przyrządy naciskać na odbyt, stąd bóle.
Mi pomógł spacer.
Miałam też stan podgorączkowy po łyżeczkowaniu, ale ze stresu. Na następny dzień przeszło.
Ale też byłam u lekarza sprawdzić.
Możesz wziąć Ibuprom. Działa przeciwzapalnie.
 
Ból po zabiegu jest dość normalnym objawem. Ale gorączka już nie za bardzo. nadal masz gorączkę?
 
Do góry