reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje wsparcia :(

jeannie

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Listopad 2021
Postów
23
Cześć
Od kwietnia 2021 biorę tabletki anty, dodatkowo przyjmuje antydepresanty (lekarz mi mówił, ze te konkretne nie wchodzą w interakcje z anty). Ostatnio pierwszy raz kochałam się z chłopakiem „do końca”, nigdy wcześniej tak nie robiliśmy i trochę popadam w paranoję, bo mam nudności, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi, że na objawy ciąży jest za wcześnie (sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu). Nie wiem co myśleć, biorę tabletki regularnie, nie pomijam żadnych, czasami wezmę 3/4h później niż zwykle, ale biorę dwuskladnikowe i w ulotce jest napisane ze do 12h jest okej. Nie wiem w sumie po co to pisze, może potrzebuje innego zdrowego rozsądku i trzeźwego myślenia innych osób, bo jestem totalnie zestresowana 😅
 
reklama
Jesli antydepresanty nie wchodza w reakcje z pigulkami i bierzesz tabletki anty regularnie to nie masz powodow do obaw. Dwuskladnikowe wywoluja szereg zmian w organizmie, ktore zapobiegaja zajsciu w ciaze.
 
2 lata temu pisałaś podobny post. Bierzesz tabletki to nie zajdziesz w ciążę a takie objawy ciąży to sobie wmawiasz popadasz w paranoję dosłownie na tym punkcie. Jak aż tak się boisz to zrezygnuj z seksu szkoda Twoich nerwów
 
2 lata temu pisałaś podobny post. Bierzesz tabletki to nie zajdziesz w ciążę a takie objawy ciąży to sobie wmawiasz popadasz w paranoję dosłownie na tym punkcie. Jak aż tak się boisz to zrezygnuj z seksu szkoda Twoich nerwów
ojej No i co z tego ze pisałam, teraz mam trochę inna sytuacje
 
reklama
Cześć
Od kwietnia 2021 biorę tabletki anty, dodatkowo przyjmuje antydepresanty (lekarz mi mówił, ze te konkretne nie wchodzą w interakcje z anty). Ostatnio pierwszy raz kochałam się z chłopakiem „do końca”, nigdy wcześniej tak nie robiliśmy i trochę popadam w paranoję, bo mam nudności, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi, że na objawy ciąży jest za wcześnie (sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu). Nie wiem co myśleć, biorę tabletki regularnie, nie pomijam żadnych, czasami wezmę 3/4h później niż zwykle, ale biorę dwuskladnikowe i w ulotce jest napisane ze do 12h jest okej. Nie wiem w sumie po co to pisze, może potrzebuje innego zdrowego rozsądku i trzeźwego myślenia innych osób, bo jestem totalnie zestresowana 😅
Jeżeli antydepresanty nie zmniejszają wchłaniania tabletek anty, a Ty nie pominęłaś żadnej tabletki i nie miałaś spóźnienia większego niż 12h, ryzyko ciąży jest niskie. Na objawy też zdecydowanie za wcześnie :)
 
Do góry