reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
WOW!!:szok:

a ja wczoraj znalazłam mojego syna siedzacego sobie z uśmiechem na barierce łóżeczka (okrakiem) :szok: - zajrzałam aby sprawdzić czy już usnął no i malo nie dostałam zawału :baffled:
 
U nas dziś nastapiło wielkie odkrycie - Szymon wie, że ma siusiaczka, ale dziś zapytał co ja mam - powiedzialam bez namysł€, że siuśkę :-) Dziecko zadowolone :-) Ale wieczorem stwierdził retorycznie "co ma tatuś?". Kiedy powiedziałam, że siusiaczka, on na to "nie, siusiaczka nie, majteczki!".
 
reklama
U nas kwitnie słowotwórstwo, tyle że własne, dziadzio, ktory ma na imię Piotr to "Humpa", wujek to "Damdam", a zamiast "sam" Jasio mówi "ham" ;) Ale paple coraz więcej.
Też uwielbia samochody - ulubiony to Honda i Audi, no i oczywiście literki są the best, rozpoznaje już większość.
A ostatnio rozbroił nas, jak sam sobie poszedł do pomieszczenia gospodarczego, wyciągnął z szafki szczotkę do butów i zaczął swoje butki szorować ;)
 
Do góry