reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Moja tez sie slini i tak jezykiem mieli w buzce. No ale na zeby to jeszcze za wczesnie :-)


Malutka juz pieknie gada z czerwonym misiem na karuzeli, wodzi za misiem oczkami i pieknie sie usmiecha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super :-)

No ja sie nie ciesze niestety z tych dlugich snow. Tzn ja jako ja sie ciesze, ale ja jako moje cycki nie:no: Wielkie, obolale, twarde jak kamienie, kanciaste jakies :-D musze w nocy odciagac. I tu maja lepiej mamy butelkowe :tak:

U nas tez sen sie wydluzyl, ale wiem dziunka24 co przezywasz z tymi piersiami bo mam to samo :zawstydzona/y:Maly spi w najlepsze a mi piersi zaraz pekna od nadmiaru mleka :szok: ale w sumie wole to niz pobudki co 2 godziny w nocy :tak:czasem odciagam, czasem przykladam spiocha do piersi to troche sam odciagnie - smieje sie ze taki z niego malutki laktator organiczny :-D
 
Klaudzia, Helena moja Elizka poczatkowo spała po 3 godziny, potem z tygodnia na tydzień przedłużała spanko:-):-):-):-)

anja_27 u nas też dzisiaj sesyjka na 2 miesiące :-)

Tez zrobie sesje na 2 miesiace i pojde mala zwazyc, chociaz zdjecia robie codziennie i zapisuje w picassie pod datami;-) Dzis mam zamiar sie za nie wziasc i zgrac na plyte co ladniejsze i pojsc w koncu wywolac.

U nas tez sen sie wydluzyl, ale wiem dziunka24 co przezywasz z tymi piersiami bo mam to samo :zawstydzona/y:Maly spi w najlepsze a mi piersi zaraz pekna od nadmiaru mleka :szok: ale w sumie wole to niz pobudki co 2 godziny w nocy :tak:czasem odciagam, czasem przykladam spiocha do piersi to troche sam odciagnie - smieje sie ze taki z niego malutki laktator organiczny :-D

Tez rozbudzalam troche mala zeby sciagnela. Ale wczoraj zabralam laktator od mamy i przystapilam do akcji :-D
 
Dzis mam zamiar sie za nie wziasc i zgrac na plyte co ladniejsze i pojsc w koncu wywolac.

Hehe, własnie sie za to zabrałam. Przeglądam fotki i wybieram do wywołania. Chcemy zrobić prezent na Dzień Babci i każdej babuszce podarowac album z kilkunastoma fotkami a pozniej z raz w miesiącu dokładać im nowe do kolekcji.:-)
 
mój synus tez sie slini i tez sie śmiejemy z męzem ze to chyba zęby :-)
co do paluszka to tez wkłada do buzi nawet czasami piastke próbuje wepchnąć ale słyszałam ze to normalne w rozwoju maluszków bo zaczynaja poznawac wszystko pomału własnie przez usta...
aha i juz chyba powoli zaczyna świadomie się usmiechać :-)
 
Moja niuniu lezala sobie dzis na pleckach, potem obrocila sie na boczek w strone maskotek. I widze ze tak jakos sie meczy i meczy, ta glowke unosi i obraca do podlogi. Myslalam ze cycka szuka. Wyszlam na chwile z pokoju, wracam a mala lezy na brzuszku :-D Tyle ze raczka jedna normalnie a druga pod nia i nie mogla jej wyjac:sorry2:
 
reklama
Brawo dla Asi :-D
a Gaja wczoraj zaprzyjaźniłą się z suszarką :baffled: a raczej z zestawem: zdjęta pieluszka + suszarka na najwyższym biegu :baffled: mam nadzieję, że to tak jednorazowo :cool2:
 
Do góry