reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
to ja tez sie pochwale:-).Zwykle moja dzidzia spi w nocy 3 godz max 4 a dzisiaj to az w szoku bylam.Wczoraj o 20 zasnela,o 22 naszykowalam jej papu bo zwykle je co 2 godz ale ona dalej spala. Zmienilam jej pieluche i probowalam nakarmic bo sie przebudzila ale ona pociumkala kilka razy i dalej w kimono...i tak spala do 3:szok:.Czyli prawie 7 godz z malutka przrwa na kilka lykow mleczka na spiaco:-D.o 3 zjadla i spala znow do 9:szok:.Strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze to nie pojedynczy przypadek bo przynajmniej troszke ja pospalam:-)
 
to ja tez sie pochwale:-).Zwykle moja dzidzia spi w nocy 3 godz max 4 a dzisiaj to az w szoku bylam.Wczoraj o 20 zasnela,o 22 naszykowalam jej papu bo zwykle je co 2 godz ale ona dalej spala. Zmienilam jej pieluche i probowalam nakarmic bo sie przebudzila ale ona pociumkala kilka razy i dalej w kimono...i tak spala do 3:szok:.Czyli prawie 7 godz z malutka przrwa na kilka lykow mleczka na spiaco:-D.o 3 zjadla i spala znow do 9:szok:.Strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze to nie pojedynczy przypadek bo przynajmniej troszke ja pospalam:-)

Super :-)

No ja sie nie ciesze niestety z tych dlugich snow. Tzn ja jako ja sie ciesze, ale ja jako moje cycki nie:no: Wielkie, obolale, twarde jak kamienie, kanciaste jakies :-D musze w nocy odciagac. I tu maja lepiej mamy butelkowe :tak:
 
Kasiiula moja też bardzo się ślini:szok::szok::szok: i językiem tak miętoli, że szok, moze faktycznie już coś tam ząbki zzaczynają działać.........

Pixi - 7 godzin super, :-)eliza dzisiaj spała 5,5 i tez się wyspałam. Oby maszym maluszkom juz tak zostało:tak::tak:
 
Kasiiula moja też bardzo się ślini:szok::szok::szok: i językiem tak miętoli, że szok, moze faktycznie już coś tam ząbki zzaczynają działać.........

Pixi - 7 godzin super, :-)eliza dzisiaj spała 5,5 i tez się wyspałam. Oby maszym maluszkom juz tak zostało:tak::tak:

no to jak zwykle, ja na szarym koncu, bo moj synus ciagle 2-3 godziny przerwy w dzien i w nocy, powtorka z rozrywki jak z porodem;-)
 
reklama
Klaudzia, Helena moja Elizka poczatkowo spała po 3 godziny, potem z tygodnia na tydzień przedłużała spanko:-):-):-):-)

anja_27 u nas też dzisiaj sesyjka na 2 miesiące :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry