reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Dołączył(a)
2 Styczeń 2020
Postów
2
Witam. Potrzebuje rady nie radze sobie juz.. Mam 3 letniego synka z poprzedniego zwiazku rozstałam sie jak synek mial 6 miesięcy ..poznalam wspaniałego mężczyznę i planowalismy razem przyszlosc. We wrześniu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ale naszcze szczescie nie trwało dlugo serduszko przestalo bic w 7 tyg 😭😭😭 zalamalismy sie . Mialam lyzeczkowanie i zaczelismy sie starac w grudniu i okazalo sie ze sie udalo zobaczylam upragnione kreski i beta 36.13 ale wczoraj. Zaczelam plamic i pojechalam na sor zostawili na. Noc i sprawdzali bete spadła 😭😭 na USG nie widzieli nie zdążył nawet sie zagniezdzic i samo sie oczyściło 😭😭😭nie mam sil moj swiat sie zawalił. Doradzcie co robic czy progesteron za niski dlaczego tak sie dzieje ? 😭😭 w 1 ciazy pracowała nerwy stres i zdrowe dziecko a teraaz nie mam sil juz na to wszystko 😭😭😭
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja w pierwszej ciąży cała brałam antybiotyk że względu na toxoplazmoze. Zaczęliśmy się z mężem starać o kolejne dziecko i też miałam przed ciąża bardzo mały progesteron Ale się udało. Ale nasze szczęście również nie trwało długo 7 grudnia dowiedziałam się że serce nie bije. A oprócz mdłości i sennośći nie mialam żadnych dolegliwości. 8 grudnia miałam zabieg łyżeczkowania. Był to już 12 tydzień
Progesteron często jest powodem ,u mnie tez tak było, dlatego za 3 razem ,brałam kwas foliowy i wit d zmetylowane, do tego acard, oraz duphaston i luteine do 14 tc
 
Ja w pierwszej ciąży cała brałam antybiotyk że względu na toxoplazmoze. Zaczęliśmy się z mężem starać o kolejne dziecko i też miałam przed ciąża bardzo mały progesteron Ale się udało. Ale nasze szczęście również nie trwało długo 7 grudnia dowiedziałam się że serce nie bije. A oprócz mdłości i sennośći nie mialam żadnych dolegliwości. 8 grudnia miałam zabieg łyżeczkowania. Był to już 12 tydzień
 
Rozwiązanie
Do góry