reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było, kiedyś się udzielałam i szukałam porad u tych z Was bardziej doświadczonych w szukaniu przyczyn poronień.

W tym tygodniu przyszła na świat moja córeczka. 4 poronienia, 5 lat starań i w końcu się udało 😍
Oj kochana superrr.... cieszę się bardzo gratuluję ❤❤❤❤❤❤.
 
reklama
Hej Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było, kiedyś się udzielałam i szukałam porad u tych z Was bardziej doświadczonych w szukaniu przyczyn poronień.

W tym tygodniu przyszła na świat moja córeczka. 4 poronienia, 5 lat starań i w końcu się udało [emoji7]
Serdecznie gratuluję [emoji3059] wspaniała wiadomość. Cieszcie się sobą kochane. Dużo siły i zdrowka
 
Dzięki :) Patrzę na nią i nadal nie wierzę, że ją mam. Jest przesłodka chociaż daje już trochę w kość :)

@Porzeczka1234, @Destino
miała może któraś z Was problem z poranionymi brodawkami podczas karmienia?
Tak, ja dużo wietrzyłam i smarowalam lanomascia z Ziaji i byłam zdziwiona, że tak szybko działa. Nie musisz jej zmywać przed podaniem piersi. Grubsza warstwę dawałam zwłaszcza na noc między karmieniami. Można też na ten czas spróbować ściągać mleko i dawać butelki, smoczek calma ci pomoże nie zaburzyć ssania. Choć ja miałam lovi i też był ok. Niektórzy stosowali nakładki. Dbaj o to, by po karmieniu umyć i zasmarować, by nie zrobił się stan zapalny. Jak możesz trochę powietrz piersi.

@oczekujaca123
rosną ci dzieciaczki i pięknie się rozwijają. A co u ciebie, jak psychika?
U mnie różnie, najczęściej niestety gorzej. Samotność mnie trochę dobija
 
Ostatnia edycja:
Dzięki :) Patrzę na nią i nadal nie wierzę, że ją mam. Jest przesłodka chociaż daje już trochę w kość :)

@Porzeczka1234, @Destino
miała może któraś z Was problem z poranionymi brodawkami podczas karmienia?
Jak się będzie utrzymywać dłużej, to poranione brodawki mogą oznaczać, że dziecko za płytko chwyta. Polecam lanoline (miałam medele, ziaje i lansinoh, ta ostatnia chyba najfajniejsza a pierwsza najdroższa i najgorsza) i wietrzenie.
 
Hej Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było, kiedyś się udzielałam i szukałam porad u tych z Was bardziej doświadczonych w szukaniu przyczyn poronień.

W tym tygodniu przyszła na świat moja córeczka. 4 poronienia, 5 lat starań i w końcu się udało [emoji7]
Gratulacje! Zdrówka dla malutkiej, cieszcie sie sobą[emoji846]

@Oczekujaca123 cudne masz bliźnięta, ale ten czas leci

@Destino Twoje dzieciaczki słodziaki, a jacy podobni, synek już duzy chłopczyk ale Helenka goni braciszka [emoji6]

@Marthi - miło że pamiętasz. Gratuluje awansu i niezmiennie trzymam kciuki. Wierzę, że Wasz czas też nadejdzie i spełnisz swoje marzenie o byciu ziemską mamą [emoji846]
U nas leci pomalutku, po ostatnim niepowodzeniu w marcu definitywnie zakończyliśmy temat dzieci. Z synkiem też wychodzimy na prostą. Na jesieni ma mieć badania genetyczne i mam nadzieję że pandemia nie stanie nam na drodze. Jestem bardzo ciekawa tych badań bo coraz więcej specjalistow podwaza diagnoze autyzmu, zreszta też widzę ze syn nie zachowuje sie jak autystyczne dziecko. Nie wiem czy to mozliwe by te zachowania całkiem zanikły. Poza tym gada jak najety, dyskutuje, teksty takie ze hoho (ma starsza o 7 lat siostre wiec ...[emoji6]). W przedszkolu radzi sobie dobrze, ale dalej siedze na wychowawczym i dalej jestesmy w terapii 5 godz dziennie. Nie odpuszczamy bo widze jakie efekty daje. I tak leci dzien za dniem
Moje skarby [emoji173][emoji173][emoji173]
20200722_164610.jpeg
20200712_145110.jpeg
20200708_122032.jpeg
 
Gratulacje! Zdrówka dla malutkiej, cieszcie sie sobą[emoji846]

@Oczekujaca123 cudne masz bliźnięta, ale ten czas leci

@Destino Twoje dzieciaczki słodziaki, a jacy podobni, synek już duzy chłopczyk ale Helenka goni braciszka [emoji6]

@Marthi - miło że pamiętasz. Gratuluje awansu i niezmiennie trzymam kciuki. Wierzę, że Wasz czas też nadejdzie i spełnisz swoje marzenie o byciu ziemską mamą [emoji846]
U nas leci pomalutku, po ostatnim niepowodzeniu w marcu definitywnie zakończyliśmy temat dzieci. Z synkiem też wychodzimy na prostą. Na jesieni ma mieć badania genetyczne i mam nadzieję że pandemia nie stanie nam na drodze. Jestem bardzo ciekawa tych badań bo coraz więcej specjalistow podwaza diagnoze autyzmu, zreszta też widzę ze syn nie zachowuje sie jak autystyczne dziecko. Nie wiem czy to mozliwe by te zachowania całkiem zanikły. Poza tym gada jak najety, dyskutuje, teksty takie ze hoho (ma starsza o 7 lat siostre wiec ...[emoji6]). W przedszkolu radzi sobie dobrze, ale dalej siedze na wychowawczym i dalej jestesmy w terapii 5 godz dziennie. Nie odpuszczamy bo widze jakie efekty daje. I tak leci dzien za dniem
Moje skarby [emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 1154108Zobacz załącznik 1154109Zobacz załącznik 1154111
Piękne są twoje dzieci. Miło słyszeć, że syn ma się lepiej
 
Hej Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było, kiedyś się udzielałam i szukałam porad u tych z Was bardziej doświadczonych w szukaniu przyczyn poronień.

W tym tygodniu przyszła na świat moja córeczka. 4 poronienia, 5 lat starań i w końcu się udało 😍
Super wiadomość.bardzo mocno gratuluję :)

@roki_1991 szybko ten czas leci. Co U Was? Jesteś z mała w domu czy do żłobka poszła ?

@Nadzieja2018 gratuluję :**

@Destino u mnie też różnie, od kwietnia widuje się z psycholog i jest ciut lepiej . Odezwę się

@Kitki dzięki, ;)
Cieszę się, że U was z synkiem lepiej. Gdzie wam udało się złapać 5h terapii ? Prywatnie ?
Teraz mam końcówkę urlopu,A od 1.08 przechodzę na wychowawczy. Siedzimy w domku, jeździmy na rehabilitację i do logopedy,więc nie było sensu dawać jej do żłobka. Tym bardziej że żłobek tylko prywatny, to i tak bez sensu, bo jak policzek cenę plus dojazd, to nie warto mi iść do pracy tak na prawde
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Pozdrawiam starą gwardię! ❤
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku😉?
Co słychać?
@Destino @ovli22 @Porzeczka1234 @olaa90 @dagmarie25 @kasiula @Charlotte21 @iveo @Kitki @roki_1991 @nafoczka @Oczekujaca123 i wszystkie pozostale które być może pominęłam😘
Miło że pamiętasz o nas :) to pewnie jak8s etap w życiu każdej z nas ♡
My po staremu. Helenka rośnie jak na drożdżach, cudnie się rozwija. Gada, śpiewa, tańczy, aż łza się w oku kręci. Nadrabiamy szczepienia, bo nie miała żadnych, synek też.
A co u ciebie? Miło, że zawitalasZobacz załącznik 1153208Zobacz załącznik 1153209Zobacz załącznik 1153210Zobacz załącznik 1153211Zobacz załącznik 1153212
Gratulacje! Zdrówka dla malutkiej, cieszcie sie sobą[emoji846]

@Oczekujaca123 cudne masz bliźnięta, ale ten czas leci

@Destino Twoje dzieciaczki słodziaki, a jacy podobni, synek już duzy chłopczyk ale Helenka goni braciszka [emoji6]

@Marthi - miło że pamiętasz. Gratuluje awansu i niezmiennie trzymam kciuki. Wierzę, że Wasz czas też nadejdzie i spełnisz swoje marzenie o byciu ziemską mamą [emoji846]
U nas leci pomalutku, po ostatnim niepowodzeniu w marcu definitywnie zakończyliśmy temat dzieci. Z synkiem też wychodzimy na prostą. Na jesieni ma mieć badania genetyczne i mam nadzieję że pandemia nie stanie nam na drodze. Jestem bardzo ciekawa tych badań bo coraz więcej specjalistow podwaza diagnoze autyzmu, zreszta też widzę ze syn nie zachowuje sie jak autystyczne dziecko. Nie wiem czy to mozliwe by te zachowania całkiem zanikły. Poza tym gada jak najety, dyskutuje, teksty takie ze hoho (ma starsza o 7 lat siostre wiec ...[emoji6]). W przedszkolu radzi sobie dobrze, ale dalej siedze na wychowawczym i dalej jestesmy w terapii 5 godz dziennie. Nie odpuszczamy bo widze jakie efekty daje. I tak leci dzien za dniem
Moje skarby [emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 1154108Zobacz załącznik 1154109Zobacz załącznik 1154111
I wy dziewczyny... cudowne macie dzieciaki A pamiętam jakby było to tak niedawno ...
 
Do góry