reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wlewy w klinikach nie naleza do najtańszych. Za cały wlew to 400 zł. Za dzisiejszą połówkę 200 zł. Wiem , że dziewczyny same robią w domu ale ja się balam. Zważywszy , że miałam co 3 tygodnie. ;)
No ja też miałam podawane w domu. nIe bałam się, bo po pierwszym razie w szpitalu, wiedziałam,ze nie jestem uczulona czy coś. Także ogarniałam pigułe, która mnie podłączała, a potem nauczyłam się odłączać :D Koszt około 50-60 zł :)
 
To zdecydowanie spora różnica cenowa. Na szczęście kończę mu, wlewy. Muszę wierzyć , e wszystko będzie dobrze już ;)
Ja mam czas To jakieś skoki ciśnienia. Nie wiem czemu. Zresztą mąż mnie namawiał abym nie kombinowala i poszła do lekarza. Chyba był przerażony tym że sama będę to wyciągać ;)
Właśnie mi zbadali ciśnienie 96/60. ;) jak zwykle przydało by się wypić kawkę.

A wy dziewczyny w ciąży pijecie kawę i herbatę ?
 
No ja też miałam podawane w domu. nIe bałam się, bo po pierwszym razie w szpitalu, wiedziałam,ze nie jestem uczulona czy coś. Także ogarniałam pigułe, która mnie podłączała, a potem nauczyłam się odłączać :D Koszt około 50-60 zł :)
@burczuś a sam Intralipid sie kupuje na recepte w aptece??
Też bym ogarniała chyba kogos do podlaczenia tesciowie sa lekarzami na emeryturze może coś pomogą z pigula lub szpitalem taniej bo 400 zl to dużo teraz wydałam na te pierwsze badania jakies 2000 wiem ze tutaj dziewczyny placa sporo wiecej ale to i tak duze koszty dla mnie
 
@burczuś a sam Intralipid sie kupuje na recepte w aptece??
Też bym ogarniała chyba kogos do podlaczenia tesciowie sa lekarzami na emeryturze może coś pomogą z pigula lub szpitalem taniej bo 400 zl to dużo teraz wydałam na te pierwsze badania jakies 2000 wiem ze tutaj dziewczyny placa sporo wiecej ale to i tak duze koszty dla mnie
Każdy robi co może i na swoją kieszeń. ! Tym To się nie przejmuj. Jeżeli miałabym mieć problemy finansowe przez wlewy w klinice to na pewno był miała motywacja do oszczędności.;) sporo dziewczyn tutaj wlewy bierze w domu. ;)
 
Tak oczywiście,że intralipid jest na receptę :) i na pewno dobrze jest mieć zlecenie lekarza do podania. ja takie również mam od doc.Paśnika :D @Mi80 trzeba tez szukać aptek,gdzie Ci to sprowadzą, bo nie każda apteka sie tego podejmie. W Katowicach jest kilka takich. teraz znalazłam też w Opolu przychodnię, gdzie mi też zrobia taki wlew. Nie za miliony monet. I to niestety pokazuje jak rodziny "zdesperowane" i gotowe na duże koszty, by spełnić swoje marzenie, są studnią bez dna dla takich klinik. @Charlotte21 absolutnie nie odbieraj to jako zarzut, czy coś:) Jedni będą szukać oszczędności, drudzy wolą zrobić to pod okiem swojego lekarza. I nie am nic w tym złego :) Jeszcze tego nie było, by ktoś komuś tu do portfela zaglądał ;)
 
To zdecydowanie spora różnica cenowa. Na szczęście kończę mu, wlewy. Muszę wierzyć , e wszystko będzie dobrze już ;)
Ja mam czas To jakieś skoki ciśnienia. Nie wiem czemu. Zresztą mąż mnie namawiał abym nie kombinowala i poszła do lekarza. Chyba był przerażony tym że sama będę to wyciągać ;)
Właśnie mi zbadali ciśnienie 96/60. ;) jak zwykle przydało by się wypić kawkę.

A wy dziewczyny w ciąży pijecie kawę i herbatę ?
Ja herbatę piłam normalnie :) kawę też bym pewnie piła, ale mnie tak odrzuciło że nie mogłam nawet wytrzymać jak ktoś sobie zrobił kawę w moim towarzystwie :p
Myślę że jeżeli wypijesz 1 czy 2 filiżanki dziennie to na pewno nie zaszkodzi :) pamiętam że @Funia90 piła kawę z ekspresu w ciąży normalnie ;)
 
@Charlotte21 A ja miałam wlewy co cztery dni w domu, potem co siedem :) Potem co 10 i tak do szesnastego tygodnia ciąży :)
Kawę z ekspresu piłam normalnie, jedną, a czasem nawet dwie dziennie. Herbatę tym bardziej bym piła gdybym potrzebowała. Ja akurat jestem z tych co piją glownie wodę i kawę :)
 
Ja herbatę piłam normalnie :) kawę też bym pewnie piła, ale mnie tak odrzuciło że nie mogłam nawet wytrzymać jak ktoś sobie zrobił kawę w moim towarzystwie :p
Myślę że jeżeli wypijesz 1 czy 2 filiżanki dziennie to na pewno nie zaszkodzi :) pamiętam że @Funia90 piła kawę z ekspresu w ciąży normalnie ;)
Ja piję kawę sypaną codziennie mały kubeczek ale ja daję dużo mleka 3/4 kawy reczta mleko. Mi moja gin powiedziała, że sypana zdrowsza daję półtorej łyżeczki zreszta ja tylko sypana piję. Tylko podkreślam ja mam cisnienie 90/60 no góra 100/65 więc mogę sobie pozwolić . Herbatę pije normalnie miętę ,melisę , pokrywę ,koper itd nie piję tylko zielonej bo podnosi lekko ciśnienie wole kawę
 
reklama
Ja piję kawę sypaną codziennie mały kubeczek ale ja daję dużo mleka 3/4 kawy reczta mleko. Mi moja gin powiedziała, że sypana zdrowsza daję półtorej łyżeczki zreszta ja tylko sypana piję. Tylko podkreślam ja mam cisnienie 90/60 no góra 100/65 więc mogę sobie pozwolić . Herbatę pije normalnie miętę ,melisę , pokrywę ,koper itd nie piję tylko zielonej bo podnosi lekko ciśnienie wole kawę
To chyba do @Charlotte21 ;)
 
Do góry